Asayiş
  • 29.2.2012 00:58

Sevdiği kız başkası ile nişanlanınca dehşet saçtı!..

Aksaray'da Afgan uyruklu kişi, aşık olduğu kızın başka birisiyle nişanlanacağını duyunca sevdiği kızı, ailesinden 2 kişi ile kızın nişanlanacağı kişiyi bıçakla yaraladı.
Edinilen bilgiye göre, Ereğli Kapı Mahallesi 1652 Nolu Sokak'ta meydana gelen olayda Afgan uyruklu Z.S., yol kontrol ve trafik uygulaması yapan trafik polislerinin yanına gelerek bıçaklandığını söyleyip yardım istedi. Polis durumu diğer ekiplere bildirirken olay yerine giden ekipler Ahmet S.'nin Halime M., Reyhana M. (23), İkbal M. (36) ile Z.S.'yi (26) bıçaklanarak yaralandığını belirledi. Yaralılar ambulans ve özel araçlarla Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılırken bıçaklama olayını gerçekleştiren Ahmet S. suç aleti bıçakla birlikte yakalandı.
Olayla ilgili soruşturma devam ederken yaralılardan Z.S. ile Rehyana M'nin (23) durumunun ağır olduğu öğrenildi. Afgan uyruklu Ahmet S.'nin sevdiği kız Halime M'yi ailesinin başka birisi ile nişanlayacağını öğrenmesi üzerine olayı gerçekleştirdiği, daha sonra sevdiği kızın nişanlanacağı Afgan uyruklu Z.S'nin evine giderek onu da bıçakla yaraladığı belirlendi.

Güncellenme Tarihi : 22.3.2016 19:53

İLGİLİ HABERLER