Asayiş
  • 22.5.2024 14:54

Sevgilisi ile 81 gün boyunca bakın ne yaptı!

İstanbul'da Mustafa Emrah A. ile Özbek kız arkadaşı Zarnıgor C., 81 gün boyunca bir otelde konakladı. Otel yönetiminin ücreti istemesi üzerine akılalmaz bir plana imza attı!

İstanbul Arnavutköy'deki Yavuz Selim Mahallesi'nde bulunan bir otele 11 Mart tarihinde Özbek kız arkadaşı Zarnıgor C. ile giden Mustafa Emrah A. isimli şahıs otelde 81 gün konakladı. Konakladığı günlerin bir kısmının ücretini ödeyen Altunbaş iddiaya göre son günlerde otel yönetiminin ücreti istemesi üzerine 13 Mayıs tarihinde önce kız arkadaşını otelden çıkarttı daha sonra geri geleceğini söyleyerek kendisi çıktı. Otel'de pasaport ve kimliğini bırakıp çıkan şahıs ortadan kayboldu. Otel işletmecisi olan Ayşegül Saçan borcunu ödemeyen şahsı aradıklarında kendisine küfür ve hakaretler ettiğini iddia etti.

 

Otel kamerası her şeyi kaydetti: Sevgilisi ile 81 gün boyunca bakın ne yaptı!

ÖNCE SEVGİLİSİ SONRA DA KENDİ!

Otelde sevgilisiyle birlikte 81 gün konaklayan şahsın, otel yönetiminin ödeme talep etmesi üzerine gece saatlerinde personelleri oyalayarak önce sevgilisini daha sonra geri geleceğini beyan ederek kendisinin otelden kaçtığı anlar güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Yaşananlar üzerine işletmeci Ayşegül Saçan polise giderek durumdan şikayetçi oldu.

Otel kamerası her şeyi kaydetti: Sevgilisi ile 81 gün boyunca bakın ne yaptı!

"22 BİN TL BORCU VARDI"

Yaşadıkları durumu anlatan işletmeci Ayşegül Saçan, "Biz kendi yerimizi 1 yıl önce açtık ve işletmeye başladık. Müşterimiz otele gelip kız arkadaşıyla birlikte konaklamak istediğini belirttikten sonra biz gerekli pasaport ve kimlik bilgilerini alarak kayıtlarını yaptık ve odalarını teslim ettik. İlk başlarda ödemelerini yapıyorlardı en son 19 Nisan tarihinde bize son ödemelerini yaptılar. Biz daha sonra ödeme yapmadıkları için kendilerinden ödeme yapmalarını talep ediyoruz. Ara ara hatırlatıyoruz ama daimi müşterimiz olduğu için kendilerini sıkıştırmak istemedik. Biz her söylediğimizde bizi oyaladı en son 13 Mayıs tarihinde sabah 06.15'te buradaki personelimi oyalayarak kız arkadaşını çıkartıyor sonra kendisi çıkıyor. Burada normalde kız konaklıyordu hiç dışarı çıkmıyordu erkekte zaman zaman geliyordu.

Güncellenme Tarihi : 22.5.2024 14:56

İLGİLİ HABERLER