Spor
  • 23.4.2017 13:56

Sneijder'den Bruma'ya: F.Bahçe'yi sen yıkacaksın

Fenerbahçe derbisi öncesi Galatasaraylı Sneijder, Bruma'yı özel olarak motive ediyor.

Galatasaray'da futbolcular kendi aralarında yaptıkları konuşmalarla Fenerbahçe derbisi öncesi birbirlerini motive etmeye çalışıyor.

BRUMA'YA ÖZEL MOTİVASYON

Özellikle takımın deneyimli isimleri Wesley Sneijder, Selçuk İnan ve Fernando Muslera gibi yıldızlar, genç arkadaşlarının adeta beynini yıkıyor.

Dev maç öncesi hem teknik heyetin hem de tüm takımın en çok güvendiği isim ise Armindo Bruma.

Portekizli yeteneği derbiye özel olarak hazırlayan isimlerin başında gelen Sneijder şu ifadeleri kullandı: "Sana çok güveniyorum. Seni durduramayacaklar. Bu maç senin maçın olacak. F.Bahçe'yi sen yıkacaksın"

Selçuk ve Muslera'nın da genç oyuncuyu benzer sözlerle motive etmeye çalıştıkları bildirildi.

TUDOR DA BRUMA'YLA İLGİLENİYOR

Göreve geldikten hemen sonra ceza vererek Rize deplasmanına götürmediği Bruma'yı daha sonra vazgeçilmezleri arasına koyan teknik direktör Tudor ise adeta genç oyuncunun üzerine titriyor.

Sol kanatta görevlendireceği öğrencisinden golü düşünmesini isteyen Hırvat hocanın, aynı zamanda rakibin sağ beki Şener Özbayraklı'ya ataklarda dikkat etmesi gerektiğini söylediği ifade edildi.

Derbiye hem mental hem de fiziksel açıdan tam anlamıyla hazır olduğunu belirten Portekizli'nin de yakın çevresine gol atacağına dair söz verdiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER