Asayiş
  • 29.1.2023 14:03

Sokak ortasında eski eşini defalarca bıçakladı!

İstanbul Çağlayan'da kan donduran bir olay meydana geldi. Bir kadın, tartıştığı eski eşi tarafından sokak ortasında defalarca bıçaklandı. Dehşet anları kameraya saniye saniye yansırken, kadın mont sayesinde hafif yaralı olarak kurtuldu.İstanbul'daki olay, 25 Ocak Çarşamba günü saat 15.00 sıralarında Kağıthane Çağlayan'da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre öğle saatlerinde eski eşi Fitnet K.'yı (37) arayan Turgay P., görüşmek istediğini söyledi. Bunun üzerine kadın, Turgay P. ile görüşmeyi kabul ederek sokak üzerinde buluştu.

KADINI EKMEK BIÇAĞIYLA SOKAK ORTASINDA BIÇAKLADI

Bir yandan konuşan bir yandan da yürüyen ikili, kısa bir süre sonra tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Turgay P., kadının elindeki cep telefonunu almak istedi.Kadının direnmesi üzerine şahıs cebinden çıkarttığı ekmek bıçağıyla kadını sokak ortasında bıçakladı. Şahıs ardından kadının elinden aldığı cep telefonuyla koşarak kaçtı.

BÖLGEYE EKİPLER SEVK EDİLDİ

Kadının çığlıklarını duyan esnaf dışarıya çıkarken, ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının vücudunda yaptığı kontrollerde, montunun kalın olması nedeniyle bıçağın hafif şekilde yaraladığını belirledi.Ambulansta tedavi yapılan kadın ardından taburcu edildi. Olayın ardından çakışma başlatan polis ekipleri, kadının ifadesini alarak saldırgan eski eşi yakalamak için çalışma başlattı.

Güncellenme Tarihi : 29.1.2023 14:05

İLGİLİ HABERLER