Medya
  • 19.2.2024 10:29

Sözcü TV'deki lan kavgası programı bitirdi

Sözcü TV noktayı koydu: O program bitti! Canlı yayında birbirlerine girmişlerdi…

Sözcü TV'de 15 Şubat Perşembe akşamı hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen ile gazeteci İsmail Saymaz arasında çıkan 'hitabet' gerginliği ardından yeni bir gelişme yaşandı. Kanal, Ersan Şen ve İsmail Saymaz'ın yan yana geldiği programı bitirdi.

Sözcü TV'de Serap Belovacıklı'nın sunduğu Sokağın Sözü programında konuklar Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen ve gazeteci İsmail Saymaz arasında 'hitabet' tartışması çıkmış o anlar gündem olmuştu.

TALEP İSMAİL SAYMAZ'DAN GELDİ

Odatv’de yer alan habere göre, yaşanan gerilim ardından İsmail Saymaz, kanal yönetimiyle görüşerek programın bitirilmesini talep etti. Talebi olumlu değerlendiren kanal yönetimi, programı yayından kaldırırken konuyla ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

NE OLMUŞTU? 

15 Şubat Perşembe akşamı yerel seçim konusunun masaya yatırıldığı programda İsmail Saymaz konuşurken araya giren Ersan Şen, "Bana söz verecek misiniz yoksa yayından çıkayım mı? 1 saattir konuşulur mu l*n? İnsaf" diyerek sert çıktı.

Ersan Şen'in argo ifadesiyle şaşıran İsmail Saymaz, "Hocam bir daha benimle böyle konuşmayın, size hürmetim var, benimle bir daha böyle konuşursanız üslubumu değiştiririm, üslupsuzluk yaparım, saygısızlığı sürdürürseniz benden ağır cevap alırsınız" sözleriyle karşılık verdi. Yaşanan gerginliğin ardından moderatör Serap Belovacıklı, tansiyonun düşmesi için reklam arasına gitti.

Güncellenme Tarihi : 19.2.2024 10:39

İLGİLİ HABERLER