Gündem
  • 25.9.2023 21:34

Süleyman Soylu'dan Bahçeli'ye teşekkür mesajı!

Süleyman Soylu bugün kendisine destek açıklamasında bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, kendisine destek veren Devlet Bahçeli'ye sosyal medya hesabından teşekkür etti.

Soylu, "Ülkemize, devletimize ve milletimize hizmet etmenin şerefini, izzetini bugün bir kez daha bize yaşatan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli büyüğüme saygılarımı sunuyorum. Allah başımızdan eksik etmesin.. Allah razı olsun" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu için şu ifadeleri kullanmıştı:

Özellikle bir adli vakıa üzerinden devamlı surette eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ve bakanlık dönemine ilişkin mesnetsiz iddialarda bulunanların potansiyel bir rövanş alma gayesine heves ettikleri elbette dikkatli ve uyanık gözlerden kaçmamaktadır. Sayın Soylu 2016 yılından 2023 yılına kadar üstlendiği bakanlık sorumluluğunu layıkıyla yerine getirmiş bir devlet ve siyaset insanıdır.

Hakkında pek çok iddianın bulunduğu bir şahsa karşı icra edilen operasyonun hitamında Sayın Soylu’nun sözde irtibat ve illiyeti bahanesiyle töhmet altında bırakılması, sürekli tahrik ve taciz cenderesinde tutulması hem şerefli bir davranış olmayıp hem de adil, hukuki ve hakkaniyetli bir muamele değildir.

Güncellenme Tarihi : 25.9.2023 21:36

İLGİLİ HABERLER