Gündem
  • 28.4.2006 04:56

TEOMAN AMERİKA'DA GİZLİCE EVLENDİ!..

Ünlü şarkıcı Teoman, dört yıldır birlikte olduğu fotoğrafçı sevgilisi Ayşe Kaya ile iki ay önce ABD'de gizlice evlendi. Çiftin bu durumu ailelerinden bile sakladığı söyleniyor.

Cumartesi günleri SABAH'la birlikte dağıtılan magazin dergisi Kumsal, ünlü şarkıcı Teoman'ın herkesten gizlediği büyük bir sırrını ortaya çıkardı. Türkiye'nin en genç magazin dergisi, sık sık çapkınlık haberleriyle gündeme gelen Teoman'ın iki ay önce fotoğrafçı Ayşe Kaya ile ABD'de gizlice evlendiğini yazdı.

Ayşe Kaya ve Teoman, Boğaziçi Üniversitesi mezunu. Okulu bitirdikten sonra profesyonel fotoğrafçılık yapmaya başlayan Kaya ile Teoman'ın ilişkisi dört yıldır kesintilerle devam ediyor. Altı ay önce yeniden bir araya gelen ve birlikte yaşamaya başlayan çift, bu barışmanın ardından çıktıkları ABD seyahatinde ailelerinin bile haberi olmadan evlendi. Halen Teoman'ın Nişantaşı'ndaki dairesinde yaşayan çiftin, bir nikâh töreni de burada yapmak istedikleri söyleniyor. Geçen hafta alkollü bir halde kameralara yakalanan ünlü şarkıcının bu dağıtmış görüntüsünün nedeni de belli oldu. Teoman'ın o gece, Ayşe Kaya ile büyük bir tartışma yaşadığı; bu sinirle çok alkol alınca, bünyesinin sarsıldığı söyleniyor. Teoman'ın, evlendikten hemen sonra Bilgi Üniversitesi'nde okuyan bir genç kızla kısa süreli kaçamak yaşadığı iddiası da, kulaktan kulağa yayılan söylentiler arasında.

/SABAH

Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 06:37

İLGİLİ HABERLER