Asayiş
  • 3.12.2021 11:56

Terapist tavsiyesiyle gelen aldatma! Kocasını okul müdürüyle bastı...

 Evliliklerinde sorun yaşayan çift, terapistin "Evleri ayırın" sözünü dinledi. Eşinin evine giden kadın, kocasını aynı okulda çalıştığı müdireyle yakaladı. Çift boşandı. Milli Eğitim soruşturma başlattı. İşte terapistle başlayan aldatma davasıyla biten akılalmaz olaylar zincirine ilişkin çarpıcı son dakika detayları...

Son dakika | Terapist tavsiyesiyle gelen aldatma! Kocasını okul müdürüyle bastı...

Mersin'de evliliklerinde sorun yaşayan öğretmen çift, gittikleri aile terapistinin 'evleri ayırın' demesi üzerine farklı evlerde yaşamaya başladı. Öğretmen kadın, geçen ay kızıyla ilgili sorunları konuşmak için eşinin yaşadığı eve gittiğinde, eşi ve aynı okulda görevli okul müdüresini birlikte yakaladı.

OKUL MÜDÜRÜYLE BASTI!

Hayatının şokunu yaşayan kadın, okul müdürü kadından şikâyetçi oldu; eşine karşı da zina suçlamasıyla davası açtı. Milli Eğitim Müdürlüğü idari soruşturma başlattı.

TERAPİST AYRI YAŞAMALARINI ÖNERMİŞTİ!

Toroslar ilçesinde bir ilkokulda öğretmenlik yapan Leyla A.(39) aynı okulda öğretmen olan eşi Abdulgani A. (39) ile evliliğinde sorunlar yaşayınca çift aile terapistine gitti. 9 ve 11 yaşındaki iki çocukları olan çift, terapistin de önerisi ile bir süre ayrı evlerde yaşamaya karar verdi.

MÜDÜRLE İÇERİ GİRERKEN GÖRDÜ! ÖĞRETMEN ARKADAŞLARINI ALIP GİTTİ

Çocuklar anneleri Leyla A. ile kalırken, Abdulgani A. birkaç sokak ötedeki başka bir evde yaşamaya başladı. Geçen 6 Ekim gecesi Leyla A., kızlarının yaşadığı sorunları konuşmak için eşinin evine gitti. Leyla A. saat 23.00 sıralarında araçtan inip, eve doğru yöneldiği anda, görev yaptığı okulun müdürü Deniz B.'nin (40), Abdulgani A.'nin yaşadığı eve girdiğini gördü. Leyla A., duruma tanık olmaları için bulunduğu yere, biri öğretmen 3 arkadaşını daha çağırdı. Leyla A., eşinin kapı ziline uzun süre bastı. Ancak kapıyı açan olmadı.

İLGİLİ HABERLER