Asayiş
  • 23.2.2024 13:34

Tiktok’ta göğüs dekolteli elbise ile görünce keser sapıyla öldürdüm

Ordu'da Mükerrem Başarmak eski eşi Ayşe Çetin'i keser sapı ile döverek katletti. Yürütülen soruşturmada kan donduran detaylar elde edildi! Cinayet silahı olan keser sapını bin 67 kilometre boyunca yanında taşıdığı belirlenen katil Mükerrem Başarmak'ın ifadesi şoke etti: Tiktok'ta göğüs dekolteli elbiseyle yayın yapınca…

 

Kan donduraEski eşini keser sapı ile katletti! İfadesi şoke etti: Tiktok’ta göğüs dekolteli elbise ile…n olay 28 Ağustos 2023'te Ordu'nun Altınordu ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'ndeki 4 katlı binanın 2'nci katında meydana geldi. Mükerrem Başarmak, 2 yıl önce boşandığı 4 çocuğunun annesi Ayşe Çetin'in yaşadığı eve gitti. İkili arasında çıkan kıskançlık tartışması kısa sürede alevlendi. Başarmak, yanında getirdiği ahşap keser sapı ile Çetin'i dakikalarca darp etti. Kadının çığlıklarını duyan komşuları durumu, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbarla, adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Zile basan polislere kapıyı açmayan Başarmak, keser sapı ile eski eşine vurmaya devam etti. Kapıyı kırıp içeri giren ekiplerin kanlar içinde bulduğu Çetin, hastanede hayatını kaybetti. Gözaltına alınan Başarmak ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

7 SUÇTAN KAYDI ÇIKTI!

Ordu Devlet Hastanesi'ne götürülen Çetin, hayatını kaybetti. Başarmak da gözaltına alınıp, tutuklandı. Ayşe Çetin'in, 4 Temmuz 2022'de 7 suç kaydı bulunan Mükerrem Başarmak hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı ve 15 gün sonra kendi isteği ile şikayetini geri çektiği belirtildi. Şüphelinin kendisini rahatsız etmeye devam etmesi üzerine yeniden mahkemeye başvurup, 25 Temmuz 2022'de, 2 aylık uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi.

KESER SAPINI BİN 67 KİLOMETRE TAŞIMIŞ!

Ayşe Çetin'in ölümüne ilişkin Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma tamamlandı. Soruşturma kapsamında ifade veren Başarmak, Çetin ile 2003 yılında evlendiklerini, 2022 yılının ekim ayında boşandıklarını söyledi. Boşandıktan sonra inşaatta çalışmak için Manisa'nın Salihli ilçesine gittiğini belirten Başarmak, 28 Ağustos 2023'te Ordu'ya döndüğünü söyledi.
 

Eski eşini keser sapı ile katletti! İfadesi şoke etti: Tiktok’ta göğüs dekolteli elbise ile…

Manisa'dan yola çıkarken yanına aldığı valize ahşap keser sapını da koyduğunu anlatan Başarmak, "Eski eşim ile her ne kadar görüşmesem de TikTok hesabını sahte hesaplardan takip ettim. Burada yaptığı paylaşımlar nedeniyle kızmıştım. Yanıma aldığım valize, inşaat işlerinde kullandığım ahşap keser sapını da koydum. 16.30-17.00 saatleri arasında eski eşimin ikamet ettiği eve tek başıma gittim. Zile bastım, kapıyı açan olmadı" dedi.

Eski eşini keser sapı ile katletti! İfadesi şoke etti: Tiktok’ta göğüs dekolteli elbise ile…

TİKTOK'TA GÖĞÜS DEKOLTELİ ELBİSEYLE...
1 saat evin merdivenlerinde bekledikten sonra eski eşinin geldiğini belirten Başarmak, vahşet dolu anları anlatmaya şöyle devam etti: Kendisi ile konuşmak istedim. Teklifimi kabul edip, eve aldı. Evin salon bölümünde ayakta konuştuk. Eşime, neden her akşam TikTok isimli uygulamaya girdiğini ve göğüs dekolteli elbise ile yayın yaptığını sordum. O da bana bağırarak kendisine karışamayacağımı söyledi. Bunun üzerine sinirlendim.

Tekme ve tokat atarak darp etmeye başladım. Evin salonunda ayakkabılığın kenarında bulunan yanımda getirmiş olduğum valizdeki ahşap keser sapını aldım. Bu sap ile defalarca vurdum. 10-15 dakika vurdum. Daha sonra polisler geldi. İlk başta kapıyı açmadım. Öldüğünü emniyette öğrendim. Öldürme amacım yoktu."

Güncellenme Tarihi : 23.2.2024 13:36

İLGİLİ HABERLER