Yaşam
  • 5.5.2023 10:44

TİP'ten aday olan Mehmet Aslantuğ'un karısı Arzum Onan şiddet gördüğü gerekçesiyle evi terketti

 Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan'ın 27 yıllık evliliği bitiyor! Ayrılığın nedeni ortaya çıktı! Ünlü çiftin boşanacakları tarih belli oldu!

Magazin gündemi bir boşanma haberi ile daha sarsıldı. Sanat dünyasının örnek gösterilen çiftlerinden olan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ'dan kötü haber geldi. İlk kez GÜNAYDIN'ın duyurduğu Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ çiftinin 27 yıllık evliliğini bitirmesiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Çiftin yakın çevresinden, Arzum Onan'ın aylardır eşinden boşanmaya çalıştığı, hatta evleri ayırdıkları öğrenilmişti. Arzum Onan'ın açtığı boşanma davası, mayıs sonunda Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde görülecek. İşte Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ'un boşanma nedeni ve tüm ayrıntılar…

Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ çiftinin evliliği resmen bitiyor! Geçtiğimiz günlerde ilk kez GÜNAYDIN'ın gündeme getirdiği boşanma haberinin ardından Onan yaptığı açıklamada "Mehmet son derece saygın bir mücadele sürecinde, üstelik seçime sadece 15 gün kalmışken; hakkımızda çıkan habere yönelik cevap vermek zorunda olmak son derece üzücü" demişti.

O AÇIKLAMADAN ÖNCE MAHKEMEYE BAŞVURDU

Ancak Onan'ın bu mesajı atmadan günler önce yani 28 Şubat tarihinde mahkemeye başvurarak eşine boşanma davası açtığı ortaya çıktı. Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde görülecek davanın psikolojik şiddet gerekçesiyle açıldığı öğrenildi.

SON DAKİKA: Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliği bitiyor! Ayrılığın nedeni ortaya çıktı! Ünlü çiftin boşanacakları tarih belli oldu!

"İLİŞKİMİZ BİR YORGUNLUKTAN GEÇİYOR"

Onan şunları söyledi: "Daha depremin yaralarını saramamışken, ülkece acılı ve zor günlerden geçerken, Mehmet son derece saygın bir mücadele sürecinde üstelik seçime sadece 15 gün kalmışken; hakkımızda çıkan habere yönelik cevap vermek zorunda olmak son derece üzücü! 30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil 'psikolojik şiddet' , her daim yanımda olan ve beni destekleyen kişiliği bu türden dedikodulara malzeme olmayı asla haketmez. Zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; asla birbirimize olan sevgimizi, saygımızı ve ailemizin durduğu yeri değiştirmez" ifadelerini kullandı.

Arzum Onan'ın yaptığı açıklamanın Mehmet ardından Aslantuğ da şu mesajı paylaşmıştı: "Erkeksiniz ya da kadın; elinizi tutan da kadın ya da erkek, hiç fark etmez. Dönüp iyice bir daha bakın. Ya aşılar değer ya da değer aşındırır! Hayatımıza kattığın her şey için minnettarım!

SON DAKİKA: Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliği bitiyor! Ayrılığın nedeni ortaya çıktı! Ünlü çiftin boşanacakları tarih belli oldu!

27 yıldır mutlu bir evlilik sürdürdükleri düşünülen ikilinin kapalı kapılar ardında sorunlar yaşadığı ortaya çıktı. Çiftin yakın çevresinden, Arzum Onan'ın aylardır eşinden boşanmaya çalıştığı, hatta evleri ayırdıkları öğrenildi. Psikolojik şiddet gördüğü söylenen Arzum Onan'ın aralık ayında Caddebostan'da yaşadıkları evden ayrılıp Göktürk'e yerleştiği ve boşanma davası açtığı iddia edildi. Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan'ın 27 yıllık evliliği bitiyor mu? İşte GÜNAYDIN yazarı Sonat Bahar'ın detaylarını duyurduğu Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ'un boşanmasına dair yazısı...

Herkesin yıllardır örnek olarak gösterdiği çiftin, kapalı kapılar ardında sorunlar yaşadığını, Arzum Onan'ın Mehmet Aslantuğ'dan aylardır boşanmaya çalıştığını, hatta evleri ayırdıklarını çok yakınlarından bir isim benimle paylaştı!

Hatta her şeyi içine atmaktan rahatsızlanan Arzum Onan'ın hastalanma noktasına geldiğini, sesinin kısıldığını söyledi.

Mahkeme çiftin boşanması için Nisan ayının başına bir tarih vermiş. Ama Aslantuğ, iddia o ki Arzum Onan'a 'baskı' yaparak davayı ileriye aldırtmış.
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un yeni boşanma davasının tarihi şimdilik 29 Mayıs!

SABAH GAZETESİ

Güncellenme Tarihi : 6.5.2023 00:17

İLGİLİ HABERLER