Yaşam
  • 30.5.2018 05:00

Tuğçe Kazaz FETÖden yargılanan HDP'li gazeteciyi perişan etti

Tuğçe Kazaz’ın “Artistlik yaptın” dediği Ahmet Şık’tan cevap: “Şerbeti fazla kaçırmışsınız”

Twitter'dan Ahmet Şık'ın milletvekili adaylığını eleştiren Tuğçe Kazaz'a, Şık'tan 'Ramazan şerbetli' bir yanıt geldi.Sosyal medya alemlerinde, özellİkle Twitter'da paylaştığı mesajlarla muhalif tüm kesimlerin yüzünü gülümseten Tuğçe Kazaz, "Bende artık AK Parti'ye ufak ufak soğumalar başladı" twitinin ardından ara verdiği twitlerine kaldığı yerden devam etmeye başladı.

Tuğçe Kazaz@Tugce_official
Kısacası, Ahmet Şık benim gözümde bir gazeteciden ziyade, daha çok bir provakatör olarak kalacaktır.
Şimdi gelelim Sözcü Gazetesine...

Tuğçe Kazaz@Tugce_official
Şimdi bu Ahmet Şık'ın tutukluluk sürecine şahsen çok üzülmüştüm. Şimdi ona iki çift sözüm olacak.
Ahmet Şık, o kadar artistlik yaptın meğer hepsi menfaate giden yol içinmiş. Bedelli vekil koltuğun hayırlı olsun.

Ne içiyorsun diyen dangalaklara bak! ne içeceğim tabi ki Ramazan şerbeti:) Neyse, Ahmet Şık ve Sözcü gazetesine de değinip konuyu şimdilik kapatacağım.

Mesajlarına gelen tepkilere, "Ne içiyorsun diyen dangalaklara bak! ne içeceğim tabi ki Ramazan şerbeti:) Neyse, Ahmet Şık ve Sözcü gazetesine de değinip konuyu şimdilik kapatacağım" yanıtı veren Tuğçe Kazaz'aen son olarak HDP İstanbul Milletvekili adayı Ahmet Şık'tan Ramazan şerbetli bir yanıt geldi.

ahmet şık ile ilgili görsel sonucu

Twitter hesabından Tuğçe Kazaz'ın mesajlarını da yayınlayan Ahmet Şık, Kazaz'a, "Ramazan şerbetini fazla kaçırmışsınız onu anladım. Ama merak ettim, hepi topu 427 karaktere sığdırdığınız 3 ileti için 18 dakika düşünmeniz kanaat önderi olmanızın gereği mi?" diye sordu.

ahmet şık ile ilgili görsel sonucu


 

 

Güncellenme Tarihi : 31.5.2018 02:22

İLGİLİ HABERLER