Asayiş
  • 29.3.2024 13:10

Tüm İzmir’de aranan sapık Tahir Acı yakalandı!

İzmir'de Tahir Acı, 12 yaşındaki İ.N. isimli küçük kızı taciz etti. İddiaya göre, küçük kızı öptükten sonra silahla korkutarak 'Bunu birine söylersen önce seni sonra kendimi öldürürüm' diyerek tehdit eden Acı'nın yakalanması için harekete geçildi. Tüm İzmir'de aranan 49 yaşındaki Tahir Acı'nın tespit edilen adreste yakalandığı belirtildi.

Türkiye'nin konuştuğu olay İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde yaşandı. Tahir Acı iddiaya göre ziyaret için gittiği evde o sırada yalnız olan 12 yaşındaki İ.N. isimli küçük kız kapıyı açtı. İ.N. annesi ile cep telefonundan görüntülü konuşurken karnının aç olduğunu öğrenince küçük kıza yemek söyledi.

Yemek bahanesiyle küçük kızın telefon numarasını da alan Acı, 'Sen yemek yerken, ben de seni izleyeyim' diye görüntülü olarak İ.N.'yi aradı. İ.N. de Acı'nın 'film izleyeceğim' diyerek bu teklifi reddetti.

DUDAĞINDAN ÖPEREK TACİZ ETTİ

İddiaya göre, Tahir Acı başka bir gün ise bir şeyler atıştıran İ.N. isimli küçük kızı dudağından öperek taciz ettikten sonra göğsünü ve kalçasını elledi. Büyük bir şok yaşayan küçük kız ağlamaya başladı.

POLİS OPERASYONUYLA KISA SÜREDE YAKALANDI

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışma sonucu Tahir Acı'nın Bayraklı ilçesinde bir adreste saklandığı belirlendi. Adrese operasyon düzenleyen polis ekipleri Tahir Acı'yı kıskıvrak yakalamayı başardı. Acı ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Güncellenme Tarihi : 29.3.2024 13:16

İLGİLİ HABERLER