Gündem
  • 21.10.2022 12:42

Ümit Özdağ Hakan Şükür'le birbirine girdi küfürler havada uçuştu

FETÖ'cülerle kavga ettiler: Özdağ ve İnce'den Hakan Şükür'e sert tepki

Fetullahçı Terör Örgütü mensubu firari Hakan Şükür sosyal medya hesabından yayınladığı videoda Ümit Özdağ ve Muharrem İnce'yi hedef aldı. Sosyal medyadaki tartışma, kısa sürede gündem oldu.

FETÖ firarisi Hakan Şükür, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Türkiye’de şu an hangi partiye oy vermezsiniz'' sorusuna “Zafer Partisi’ne ve Muharrem İnce’nin partisine kesinlikle oy vermem” şeklinde cevap verdi. Bu video üzerine Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, resmi Twitter hesabından çok sert tepki gösterdi.

ÖZDAĞ'DAN SERT TEPKİ: SEN BU ÜLKEDEN KAÇAN ALÇAK BİR TERÖRİSTSİN

Bu açıklamalar sonrası sosyal medya hesabından Hakan Şükür'e tepki gösteren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ,  "Sen bu ülkeden kaçan alçak bir teröristsin. Ellerin kanlı. Zafer Partisi’nin senin oyuna ihtiyacı yok. Üstelik F. Gülen gibi yalancısın. Sen AKP’de iken ben Ergenekon zanlısıydım. Bana nasıl baktıklarını bilirim. Sen depremde ölen eski eşinin cenazesine gitmemiş bir yaratıksın” dedi.

FETÖCÜ EMRE USLU: ÜMİT ÖZDAĞ SANA 3 GÜN VERİYORUM

Ümit Özdağ’ın bu açıklamalarına, FETÖ'cü firari Emre Uslu “Ya yeter bu kadar takiye fazla. Ey Ümit Özdağ, Cemaatten kimlerle ne pazarlığı yaptığını açıklaman için sana 3 gün veriyorum. Açıklamazsan ben açıklayacağım” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Ümit Özdağ ise bu açıklamalara “Hemen Açıkla Emre Uslu. Bir dakika durma. Niye 3 gün bekliyorsun? Neyin pazarlığını yapmışım hemen 1 saniye durmadan açıkla” diye karşılık verdi.

''ÖNDER AYTAÇ İLE BULUŞTUNUZ MU?''

Daha sonra Emre Uslu, Özdağ’a “Hay hay, Önder Aytaç ile herhangi bir yerde buluştunuz konuştunuz mu?” diye sordu.

Özdağ ise bu soruyu “Türk Ordusuna saldırıları durdurun. Karşılığında Genelkurmay Zaman gazetesi toplantılarına davet etsin dedim. Aytaç da, Genelkurmay Zaman gazetesini basın açıklamalarına davet etsin saldırıları durduralım dedi. Şimdi Gülen’in benim hakkımda 2011’de verdiği emri açıklayayım mı?” ifadeleriyle cevapladı.

MUHARREM İNCE'DEN SERT TEPKİ

Memleket Partisi genel Başkanı Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Fetöcü bit yavrusu Hakan Şükür yine kumpas peşinde. Senin gibi Fetöcü teröristlerle Silivri Mahkemeleri’nde nasıl mücadele ettiysek bugün yine aynı mücadeleyi veririz. Boş konuşma, yalan söyleme git efendilerinin sümüklü mendilini kokla” dedi.

CHP'li isimden İYİ Parti'nin 'hamburger' göndermesine manidar yanıt

Güncellenme Tarihi : 21.10.2022 12:50

İLGİLİ HABERLER