Yaşam
  • 19.9.2013 00:27

Ünlü mankenden suç duyurusu

Kuyucuoğlu, Marmaris Cumhuriyet Savcılığı'na gönderilmek üzere adını ve konusunu açıklamadığı bir kişi hakkında suç duyurusunda bulunduktan sonra ayrıldı.

Best Model of Turkey 2007 birincisi, aynı yıl düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinci olan ve 2009'da da Miss Turkey ikincisi seçilen 23 yaşındaki Senem Kuyucuoğlu, Bayraklı'daki Adliye Sarayı'na koltuk değeniyle, yanında annesi Nergis Kuyucuoğlu ve avukatı Nuray Rüzgar ile geldi. Yürümekte zorluk çeken Kuyucuoğlu, avukatı ile birlikte adliye D-1 Blok 2. katta bulunan Muhabere bürosuna gitti. Kuyucuoğlu'nun avukatı Marmaris Cumhuriyet Başsavcılğı'na gönderilmek üzere hazırladığı şikayet dilekçesini buraya verdi.

Adliyeden merdivenlerden, annesi Nergis Kuyucuoğlu'nun desteği ile inen Senem Kuyucuoğlu'na gazeteciler şikayetinin konusunu sordu. Kuyucuoğlu, "Şikayet ettiğim kişinin bile şikayet ettiğimden haberi yok. Konusunu ve şikayetimle ilgili açıklamayı zamanı gelince yapacağım. Yeterince fotoğraf çektiniz. Şimdi değnekle vursam, 'Gazeteciler bastonla dayak yedi' diye yazarsınız. Yeter artık bu kadar resmimim çektiniz" dedi.

Senem Kuyucuoğlu'nun avukatı Nuray Rüzgar da müvekkilimin izni olmadan bir açıklama yapamayacağını, zamanı gelince açıklamayı kendisinin yapacağını söyledi. Şikayet dilekçesi Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı'na postayla gönderildi.

Yaklaşık 4 aydır ABD'de yaşayan Senem Kuyucuoğlu, 17 Şubat'ta Türkiye'ye kesin dönüş yaptı. Manken Senem Kuyucuoğlu, önceki gece ayağı sargılı bir şekilde Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Kuyucuoğlu, "Topuklu ayakkabıyla merdivenden uçtum" demişti. Bacak boyu 123 santim olan Senem Kuyumcuoğlu, bir zamanlar Kenan imirzalıoğlu ve en son da 'Yalan Dünya' da oynayan Hakan Meriçliler ile aşk yaşamıştı.

İLGİLİ HABERLER