Yaşam
  • 12.2.2023 00:47

Ünlü oyuncu depremde hayatını kaybetti

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki yıkıcı depremin 5'inci günü de geride kaldı. Can kaybı her geçen gün artarken, 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde yer alan oyuncu Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı'nın da depremde hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Oyuncu Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı depremde hayatını kaybetti

Tüm Türkiye'yi yasa boğan depremde, 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin oyuncularından Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı da yaşamını yitirdi.

Oyuncu Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı depremde hayatını kaybetti

YAPIM FİRMASI PAYLAŞTI

Acı haberi dizinin yapım firması TIMS&B sosyal medyadan duyurdu. Yapım şirketi yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Bir Zamanlar Çukurova dizimizin değerli oyuncusu Emel Atıcı ve sevgili kızına, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz...

Ünlü oyuncu Emel Atıcı ile kızı Hande Püryan Atıcı da depremde Adana'da hayatını kaybetti. Atıcı, en son 'Bir Zamanlar Çukurova'da rol almıştı.

Emel Atıcı kimdir ve kaç yaşındaydı? Oyuncu Emel Atıcı depremde vefat etti!

Oyuncu Sibel Taşçıoğlu da aynı dizide rol aldığı oyuncu arkadaşı Emel Atıcı için; "Sevgili arkadaşımız Emel Atıcı, Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun..." paylaşımında bulundu...

"SENİ KURTARMAYA GÜCÜM YETMEDİ"

Yeliz Doğramacılar da, "O kadar üzgünüm ki... Seni kurtarmaya gücüm yetmedi… Mekanın cennet olsun. Üşümeyi sevmezdin, umarım o betonların altında üşümedin..." mesajını yayınladı.

Murat Ünalmış, "Emel hanım ve kızına Allan'tan rahmet dilerim" şeklinde konuştu.

PÜRYAN ATICI'NIN VEFATI BÖYLE DUYURULDUBeykoz Üniversitesi, Püryan Atıcı'nın vefatını “Üniversitemizin 2014-2015 Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı mezunumuz Hande Püryan Atıcı ile annesi Emel Atıcıʼyı depremde kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Beykoz Üniversitesi ailesi olarak mezunumuz sevgili Püryan’a ve değerli annesine Allahʼtan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.” paylaşımıyla duyurdu.

Emel Atıcı kimdir ve kaç yaşındaydı? Oyuncu Emel Atıcı depremde vefat etti!

 

Güncellenme Tarihi : 12.2.2023 00:58

İLGİLİ HABERLER