Asayiş
  • 29.5.2024 14:10

Uyuşturucu bağımlısı genç anne ve babasını öldürüp intihara kalkıştı

İzmir’de uyuşturucu bağımlısı Kamil Yılmaz tartıştığı annesi Sevilay Yılmaz (48) ve babası Hikmet Yılmaz’ı (50) tabancayla vurarak öldürdü. Kamil Yılmaz aynı tabancayla intihar girişiminde bulundu. Olayın yaşandığı sırada evde bulunan Yılmaz çiftinin kızı A.D.Y.(13), ekipleri arayarak durumu bildirdiği öğrenildi.

Olay, akşam saatlerinde Torbalı ilçesi Tepeköy Mahallesi 4508 sokakta bulunan bir evde meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu madde bağımlısı olduğu belirtilen Kamil Yılmaz (25), henüz belirlenemeyen bir nedenle annesi Sevilay Yılmaz (48) ve babası Hikmet Yılmaz (50) ile tartışmaya başladı.

Aile içinde yaşanan gerginliğin artmasıyla cinnet getiren Kamil Yılmaz, yanında bulunan tabancayla anne ve babasına art arda ateş etti. Olayda vücutlarının farkı yerlerine aldıkları kurşunlarla ağır yaralanan Yılmaz çifti kanlar içerisinde yere yığıldı.

Bu sırada, Kamil Yılmaz aynı tabancayı bu kez kendisine doğrultarak ateşledi. Olayın yaşandığı sırada, evde bulunan Yılmaz çiftinin kızı A.D.Y., 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak durumu bildirdi.

Güncellenme Tarihi : 29.5.2024 14:11

İLGİLİ HABERLER