![](https://img.habervitrini.com/Haber/_AnaManset/8z5g4ath1.jpg)
Van bir kez daha sallandı
ŞABETTİN AKKUŞ VAN (İHA) - Van'daki artçı sarsıntılar devam ediyor.
Van'da merkez üssü Özyurt köyü olan 4,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi'nden edinilen bilgiye göre, saat 17.18'de, merkez üssü Van'ın Özyurt köyü olan 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Hafif şiddetli sarsıntı 3,8 kilometre derinlikte meydana gelirken, Van ve çevre ilçelerinde hissedildi.