Spor
  • 5.7.2022 10:57

Wout Weghorst İstanbul'da

Beşiktaş'ın prensipte anlaşmaya vardığı Wout Weghorst, İstanbul'a geldi. Terminal çıkışında konuşan Hollandalı golcü, "Biliyorum çok uzun süredir bekliyorlardı. Biraz zaman aldı ama gerçekten burada olmak çok güzel" dedi.

İngiltere ekibi Burnley'de forma giyen 29 yaşındaki Hollandalı santrfor, Beşiktaş için İstanbul'a geldi. Almanya'dan kalkan özel uçakla saat 23.50'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na ulaşan Weghorst, siyah-beyazlı yetkililerle birlikte kendisi için ayarlanan araç ile havalimanından ayrıldı.

Hollandalı futbolcunun sözleşmesindeki son detayları görüştükten sonra sağlık kontrolünden geçmesi ve ardından da resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Weghorst, sözleşmeyi imzaladıktan sonra siyah-beyazlı ekibin Avusturya'daki kampına katılacak.

Terminal çıkışında taraftarların karşılaması sonrasında şaşkınlığını gizleyemeyen Weghorst, burada yaptığı kısa açıklamada “Burada olmak çok güzel. Biliyorum çok uzun süredir bekliyorlardı. Biraz zaman aldı ama gerçekten burada olmak çok güzel” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL, (DHA)

Güncellenme Tarihi : 5.7.2022 11:00

İLGİLİ HABERLER