Medya
  • 31.5.2023 10:30

Yandaş Fatih Portakal'da Bay bay Kemal dedi

Fatih Portakal'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrı: Kazanamıyorsunuz değişim şart

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı yarıştığı hiçbir seçimi kazanamayan Kemal Kılıçdaroğlu, 12. kez kaybetti. Muhalefeti eleştiren gazeteci Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'na seslenerek "Kazanamıyorsunuz. Sizinle gitmiyor, artık bunu görmeniz gerekiyor. Gitmeniz gerekiyor. Değişim CHP'de şart!" dedi.

Sözcü TV'de ana haber sunucusu Fatih Portakal, CHP'den aldığı kulis bilgilerini paylaştı.

CHP'de MYK'nın değişeceğini ancak Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlığa devam edeceğini belirten Portakal, değişim vurgusunda bulundu.

"12 yıldır CHP'nin başındasınız, kazanamıyorsunuz. Sizinle gitmiyor artık bunu görmeniz gerekiyor"

Kılıçdaroğlu'na çağrı yapan Portakal, şu ifadeleri kullandı:

Sistem değişmedi, yönetim değişmedi. Seçime girmek önemli değil Kemal Bey'ciğim. Kazanmak çok önemli. Kazanamıyorsunuz. 11-12 yıldır CHP'nin başındasınız. Bakın naifliğinize, kibarlığınıza, sakinliğinize, kalp işaretinize, çok çalışmanıza hiçbir sözüm yok ama artık sizinle gitmiyor. Artık bunu görmeniz gerekiyor.

Eğer parti içinde birileri 'Hayır biz sizinle yürüyeceğiz' diyorlarsa size kötülük yapıyorlar. Bir yurttaş olarak kulak verin bana çünkü kazanamıyorsunuz!

"Gitmeniz gerekiyor, CHP'de değişim şart"

Kazanamıyorsanız o zaman değişim şart! Mutlaka ana muhalefet partisinde de değişim şart. 11 ay sonra seçim varmış, şuymuş, buymuş.. Hayır, CHP'den bahsediyoruz ya, başkasını bulur geçirir.

Artık gitmeniz gerekiyor. Değişim CHP'de de şart!

Güncellenme Tarihi : 31.5.2023 11:08

İLGİLİ HABERLER