Yaşam
  • 3.6.2023 00:09

Yolda yürürken başına bakın ne geldi?

Yolda yürürken inanılmaz bir olay yaşadı: Aklıma Kemal Sunal’ın bir filmi geldi!
İzmir'de çok ilginç bir olay meydana geldi. Liseli genç yolda yürürken yukarıdan atılan kablo demeti boynuna geçti. Genç adam, "Kafama bilezik gibi geçirdiler. Herkes güldü. Benim de aklıma hemen rahmetli Kemal Sunal'ın bir filmi geldi " dedi. O anlar böyle görüntülendi.

Yolda yürüyen genç inanılmaz bir olay yaşadı. İzmir'de lise son sınıf öğrencisi Ahmet Furkan Çetinkaya (17), iş çıkışında evine gitmek için yola çıktı.

"OLAYI GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ!"

Çetinkaya'nın çalıştığı bilgisayar firmasının yanındaki elektrikçi, tam da o sırada malzeme indiriyordu. Çetinkaya da oradan evine gitmek için geçerken, yukarıdan atılan kablo demeti boynuna geçti ve olayı görenler şaşkına döndü.Yaşanan bu olay sonrasında İhlas Haber Ajansı'na konuşan Çetinkaya, "Çalıştığım iş yerimden metroya gitmek için telaşla tam çıkıyordum. Koştuğum sırada başıma bir kablo isabet etti. Sosyal medyada bir akım var, topları deliklere atıyorlar adeta o akım gibi oldu. Kafama bilezik gibi geçirdiler. Birazcık güldük ve sonra yoluma devam ettim" dedi.Güzel bir olayın olduğunu ve herkesin güldüğünü dile getiren Çetinkaya, "Ünlendim, insanlar beni tanıyor. Başıma düştüğünde ne oluyor diye etrafıma baktığımda omzumda kabloyu gördüm.

 

Güncellenme Tarihi : 3.6.2023 02:37

İLGİLİ HABERLER