Spor
  • 31.10.2011 00:42

YÖNETİMDEN TARAFTARA SİTEM!..

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Mete Düren, 3-1 kazandıkları Sivasspor maçının futbol açısından doyurucu olmadığını, ancak galibiyetten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Düren, maç sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yoğun maç trafiği içinde zamanlama açısından zor bir maç yaptıklarını belirterek, ''Süper Lig'in en çok mücadele eden takımına karşı oynadık. 3 gün önce derbi maçı oynadık. 4 gün sonra Avrupa'da grubumuzdaki durumumuzu belirleyecek bir karşılaşmaya çıkacağız. Bu açıdan bugünkü mücadeleye konsantre olmak kolay değildi. Attığımız golün ardından yavaşlama oldu. Nitekim yediğimiz gole kadar böyle sürdü. 3 puan alınması gerekiyordu, bunu da aldık'' diye konuştu.

Tribünleri tamamen doldurmayan taraftarlara da serzenişte bulunan Mete Düren, ''Taraftar da bugün gelmedi. Gelenler de serzenişte bulundular. Ama kale arkası biletlerini 30 lira yaptık. Burası dolabilirdi'' dedi.

Basın sözcüsü Düren, bir taraftarın tepki gösterdiği Quaresma konusundaki soruyu ise ''Quaresma enteresan bir oyuncu. Tribünler enteresanlığını kabul etmeli. Bir taraftarın kendisiyle söz düellosuna girmesi ne Quaresma'nın futboluna, ne de Beşiktaş'a katkı sağlar'' diye yanıtladı.

Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 12:40

İLGİLİ HABERLER