Gündem
  • 1.4.2024 13:17

Yüzde 1 ile sıfır çeken Temel Karamollaoğlu bozuntuya vermedi.. Özveriyle çalıştık

CHP'nin eski ortakları tabela partisine döndü! Davutoğlu, Babacan, Karamollaoğlu'na hüsran
Yerel seçimlerin en başarısız partileri Saadet, Gelecek, Deva ve Demokrat Parti oldu. Karamollaoğlu, Davutoğlu, Babacan ve Uysal'ın partileri ülke genelinde toplamda 8 belediyede üstün gelebildi.

Temel Karamollaoğlu seçimlerin ardından açıklamalarda bulundu: Hayırlara vesile olsun
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yerel seçimlerin ardından sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yerel seçimlerin ardından x hesabı üzerinden sonuçları değerlendirdi. Saadet partili adaylara teşekkür eden Karamollaoğlu, "Özellikle tüm zorluklara ve imkansızlıklara rağmen bütün seçim bölgelerinde canla başla çalışan başta adaylarımız olmak üzere, mahalle temsilcilerimizden genel merkez birimlerimize varıncaya dek ana kademe teşkilatımıza, gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza ve üyelerimize gayretleri için çok teşekkür ediyorum. Özverili bir çalışma ortaya koydular. Allah onlardan razı olsun." ifadelerini kullandı.

 

'ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLSUN'

İşte Saadet Lideri Karamollaoğlu'nun o açıklaması:

"Kıymetli vatandaşlarımız; seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Özellikle tüm zorluklara ve imkansızlıklara rağmen bütün seçim bölgelerinde canla başla çalışan başta adaylarımız olmak üzere, mahalle temsilcilerimizden genel merkez birimlerimize varıncaya dek ana kademe teşkilatımıza, gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza ve üyelerimize gayretleri için çok teşekkür ediyorum.

Özverili bir çalışma ortaya koydular. Allah onlardan razı olsun. Önümüzdeki günlerde seçimin geniş kapsamlı bir değerlendirmesini yapacağız elbette. Bu aşamada seçim neticelerinin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyor, saygılar sunuyorum."

 

Kıymetli vatandaşlarımız; seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Özellikle tüm zorluklara ve imkansızlıklara rağmen bütün seçim bölgelerinde canla başla çalışan başta adaylarımız olmak üzere, mahalle temsilcilerimizden genel…

Güncellenme Tarihi : 1.4.2024 13:25

İLGİLİ HABERLER