Gündem
  • 22.4.2019 11:16

AK Parti sözcüsü Çelik'ten saldırganla ilgili açıklama

AK Parti sözcüsü Çelik'ten saldırganla ilgili açıklama

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Kılıçdaroğlu’na saldıranlar içinde ismi geçen Osman S.’nin partimiz üyesi olduğu görülmüştür. Ankara İl Yönetim Kurulumuz, Osman S.’nin kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak İl Disiplin Kurulu’na sevkine karar vermiştir.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, şehit cenazesinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırıyı gerçekleştiren Osman S.'nin AK Parti üyesi olduğunu ifade ederek, "Kılıçdaroğlu’na saldıranlar içinde ismi geçen Osman S.’nin partimiz üyesi olduğu görülmüştür. Ankara İl Yönetim Kurulumuz, Osman S.’nin kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak İl Disiplin Kurulu’na sevkine karar vermiştir" açıklamasında bulundu.

Olaydan sonra kaçıp, ortadan kaybolan Osman S. Çubuk'a yaklaşık 190 kilometre uzaklıkta, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde yakalanıp, gözaltına alınmıştı. Şüphelinin 5 kişiyle birlikte emniyetteki sorgusu sürüyor.

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    RABİA ceketi giydirilmiş özde bir PKK lı imiş; o şehidi öldüren elle Kılıçdaroğlu'na ve koruma polislerine vuran vuran el aynı acaba o köydeki en yüksek inşaatın sahibi de bu zat mı yoksa başka bir AKP li mi.?

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER