Gündem
  • 23.5.2020 17:13

Alpay Özalan'dan çok sert sözler: İlkel bir kabilesiniz

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, İHA ve SİHA'ların mimarı Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar ile alay etmeye çalışan CHP Sözcüsü Faik Öztrak'a sert çıktı.

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, İHA ve SİHA'ların mimarı Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar ile alay etmeye çalışan CHP Sözcüsü Faik Öztrak'a sert sözlerle yüklendi.

'Teknoloji düşmanı ilkel kabile'

Özalan, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

"CHP sözcüsü Faik Öztrak, ürettiği İHA'lar ve SİHA'larla ordumuzu güçlendiren Selçuk Bayraktar'a dil uzatarak alaycı şekilde 'havacı' demiş. PKK, Esed, Hafter vuruldukça, CHP ve ortakları ağlıyor. Siz muhalefet değilsiniz. Ülke, millet, teknoloji düşmanı ilkel bir kabilesiniz."

İşte Alpay Özalan'ın o paylaşımı:

Yorumlar (2)

  • - Halktan

    Alevi düsmanı iktidarın sadece çıkarını düşünen, kullanılan ülkelerde olan bitenden bihaber vekili. Yaptığımız İhalar ve de Sihaları kime gönderdiğimizin ve sonuçlarını anlayacak zekân mı yok? İslam ülkelerine düşman mısınız? Oradaki içsavaşta insanlar ölüyor. Bizde düşman kazanıyoruz ancak.

  • - EKONOMİST

    Atatürk' ün mirası TİŞ hisseleri kamulaştırılsın diyenler; İHA lar SİHA lar devletin desteği ile ayakta duruyor kamulaştırılsın denilince yine ülküsüzler rahatsız olmuş hayırdır yahu siz hangi ülkenin vatandaşısınız milli ruhunuzu kime pazarladınız sizde mi Keşke Yunan galip gelseydi M Kemal ve Giresunlu Topal Osman yenilseydi diyorsunuz bu İngiliz hayranlığınız nereden geliyor sizde mi Pontuslu' sunuz.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER