FETÖ'cü Önder Aytaç'ın son görüntüleri ortaya çıktı

FETÖ'cü Önder Aytaç'ın son görüntüleri ortaya çıktı
17.5.2018 - 11:00

Twitter'daki hesabından teröristbaşı Fetullah Gülen için "Hocaefendi bize şah damarımızdan daha yakındır" diyen Önder Aytaç'ın Mısır ve Nijerya'daki görüntüleri ortaya çıktı.

Sabah'ın haberine göre: FETÖ'nün beyin takımında yer alan eski Polis Akademisi Öğretim Üyesi Önder Aytaç'ın, Mısır ve Nijerya'daki görüntülerine ulaştı. Nijerya'da FETÖ/ PDY'ye ait bir hastanenin misafirhanesinde ailesiyle birlikte kalan Önder Aytaç'ın, Nijerya'da bindiği araç ve toplantı yaptığı FETÖ'cüler adım adım Türk istihbarat birimleri tarafından takip ediliyor.
 
FETÖ'cü Önder Aytaç'ın görüntüleri ortaya çıktı

"ŞAH DAMARIMIZDAN DAHA YAKIN" DEMİŞTİ

Aytaç'ın, Mısır'da da izlendiğine yönelik görüntüler de soruşturma dosyasına girdi. Aytaç, Twitter'daki hesabından teröristbaşı Fetullah Gülen'i için "Hocaefendi bize şah damarımızdan daha yakındır. O yaptıklarımızı duyar, görür, bilir" demişti.Aytaç, 7 Kasım 2014'te firar etmişti.

ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;