MESUT TILMAZ'A İSTANBUL'DA COŞKULU KARŞILAMA!..

24.7.2007 - 01:28

İSTANBUL - Rize'den bağımsız milletvekili seçilen eski Başbakan Mesut Yılmaz, Atatürk Havalimanı'nda hemşehrileri tarafından coşkuyla karşılandı.

22 Temmuz'da yapılan genel seçimlerde Rize'den bağımsız milletvekili seçilen Mesut Yılmaz, THY'nin tarifeli seferiyle Trabzon'dan İstanbul'a geldi. Yılmaz'ı Atatürk Havalimanı'nda Abdurrahim Albayrak, Nesrin Nas gibi ünlü isimlerin yanı sıra yaklaşık 200 kişi karşıladı.

Havalimanına gelişinde "Başbakan Mesut" sloganlarıyla karşılanan Yılmaz, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin, kendisi hakkında üretilen senaryoların olduğunu söylemesi üzerine Yılmaz, "Senaryolar benden kaynaklanmıyor.

Şu anda değerlendirme yapmak için daha erken. Önümüzde 15 günlük bir süre var. Ondan sonra bakacağız" dedi. Yılmaz, kendisini karşılamak için havalimanına gelen hemşehrileriyle ilgili olarak ise, "Çok duygusal bir sahne" diye konuştu.

Mesut Yılmaz, daha sonra hemşehrilerinin tezahürat ve alkışları arasında havalimanından ayrıldı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.