70 liraya masajlı fuhuş

29.1.2013 - 22:15

Samsun'da kendisine ait masaj ve güzellik merkezinde fuhuş yaptırdığı iddiasıyla tutuklu yargılanan E.G., ilk duruşmada tahliye oldu. Genç kadının Facebook'ta paylaştığı fotoğrafları delil olarak dava dosyasına eklenmişti..

Atakum İlçesi’nde bir apartmanın giriş katında bulunan masaj ve güzellik salonuna 3 Ocak günü Emniyet Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri tarafından baskın yapıldı.

70 lira karşılığında fuhuş yapıldığı iddiasıyla iş yeri sahibi E.G. (32) gözaltına alındı.

Çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından da genç kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Fuhuş için yer temin etmek ve fuhuşa aracı olmak suçlamasıyla Samsun 4’ncü Asliye Ceza Mahkemesi’nde ilk kez hakim karşısına çıkan E.G., suçlamaları kabul etmedi.

E.G savunmasında güzellik ve masaj salonunun kendisine ait olduğunu belirterek, para karşılığı fuhuş yaptığı ileri sürülen D.E. adlı kadının arkadaşı olduğunu söyleyip, "D.E.’nin kız kardeşi benimle çalışmaya başlamıştı.

Onun için yanıma gelmişti. Kesinlikle D.E., o gün birine masaj yapmadı. D.E ile cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen kişiyi tanımıyorum" dedi.

Mağdur sıfatıyla ifadesi alınan ve 70 lira karşılığında cinsel ilişkiye girdiği ileri sürülen D.E. adlı kadın ise, kimseden şikayetçi olmadığını ve kimseyle de ilişkiye girmediğini söyledi.

Mahkeme heyeti, tutuklu yargılanan E.G.’yi delillerin toplanmış olması ve sabit ikametgah sahibi olması nedeniyle tahliye etti.

DHA

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.