Aleyna Tilki'den aptal kız açıklaması

28.11.2016 - 00:15

Cevapsız Çınlama şarkısıyla 16 yaşında şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, eleştirilere yanıt verdi: Aptal olmaktan gurur duyuyorum..

Viyana metro istasyonunda çekilen dans videosunu Instagram hesabından paylaşan Aleyna Tilki, kendisine aptal diyen takipçilerine yanıt verdi:

"APTAL OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM"

"Aptal olmaktan gurur duyuyorum" diyen Tilki, videonun altına “Bir an trenle yarışabileceğimi düşündüm. Mutlu olmak ve eğlenmek aptallıksa aptal olmaktan gurur duyuyorum. Sen hayal edersin, ben yaşarım, tek sorun bu”notunu yazıp daha sonra paylaşımını sildi.

İŞTE O PAYLAŞIM

Aleyna Tilki'den aptal açıklaması

İÇKİLİ MEKANDA SAHNEYE ÇIKMIŞTI

16 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki, yasak olmasına rağmen içkili mekanda sahneye çıkmış ve büyük tartışmalara neden olmuştu. Bunun üzerine bakanlık devreye girmiş ve Tilki'nin içkili mekanlarda sahneye çıkmasını yasaklamıştı. Tilki, psikolojisini düzeltmek ve eğitimini tamamlamak içim yurt dışına çıktı.

Aleyna Tilki'den aptal açıklaması

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.