Çılgın Sedat'ın gece kulübü kül oldu

Çılgın Sedat'ın gece kulübü kül oldu
14.10.2016 - 00:01

Mersin'de açtığı gece kulübü 11 Ekim'de çıkan yangınla kül olan şarkıcı Çılgın Sedat, 'kül olan hayatını' konuk olduğu canlı yayın programında anlattı.

Çılgın Sedat'ın gece kulübü kül oldu!

"HAYATIM BOYUNCA BÖYLE YANGIN GÖRMEDİM"

"Evde uyuyakalmışım, uyandığımda telefonumda cevapsız aramalar vardı. Müdürü aradım 'Dükkanda yangın var abi, çok kötü' dedi. Arabaya bindim gittim. Tutmaya çalıştılar. İçeri girdim, girdiğim anda tıkandım. Ayaklarım yandı, yerler suydu. Hiçbir şey görünmüyordu, iki itfaiyeci arkadaş yaralandı. Ben hayatım boyunca hiçbir yerde böyle yangın görmedim."

"250 BİN TL'DEN FAZLA MASRAFIM OLDU"

"Polis arkadaşlarla beraber kamera kayıtlarını izlediğimizde gördük gece yarısı civarı kameraların önünde dumanlar yükseliyor. 6-7 dakika içerisinde tamamen yangın sarıyor dükkanı. Benim barımın iki tane kapısı var. Ana giriş kapısına alarm taktırmıştım. Yangın sensörü de vardı. Bomba atsanız bu hale getiremezsiniz. Ben hayatım boyunca böyle bir şey görmedim. En önünden en arkasına, en üstünden en altına bu kadar detaylı yanamaz. 250 bin TL'nin üzerinde masrafım oldu. Bu paranın yarısı kendimin, yarısı sağdan soldan aldığım borçlar."

"SİGORTA YAPTIRMAMIŞTIM"

Mekanım yeni yeni oturmaya başlamıştı. Çok emek verdim. Şu an 'neyin var' desen, ailem var, Allah'ım var, dostlarım var... O da bana yetiyor. Sigorta yaptırmamıştım daha. Her şey çok yeniydi. Kimse bana söylemedi bunu. Instagram hesabıma öyle şeyler yazmışlar ki okuyup, ağladım. Hiç kimseden bir beklentim yok, olmadı da. Birileri geldi 'hiç merak etme toparlayacağız' dedi. Bu benim kaderim, nasibim... Allah bana 'Ben seni malınla da imtihan edeceğim, sabrını deniyorum' diyor.

"AYAKTAYIM AMA ÇOK YUMRUK ALDIM"

Yıkılmadım, yılmadım, ayaktayım ama çok yumruk aldım. Siraç 10 gün yoğun bakımda kaldı. Bir damla gözyaşı dökmedim insanların gözünün önünde. Tarık (Mengüç) geldi, ağlamaya başladı. Onu sakinleştirdim. 'Allah'ın gücüne gidecek' dedim. Televizyonda ağlayan insandan nefret ederim. Arabama bindim gömülüp ağladım. Hiç isyan etmedim, yine etmem. Ben ona sığınıyorum. Allah büyük ama çok yorgunum. Nereden başlayacağım, nasıl başlayacağım hiç bilmiyorum. Evlatlarımın rızkı kör oldu.

"11 EKİM HAYATIMIN KÜL OLDUĞU GÜN"

11 Ekim hayatımın kül olduğu gün. 'Allah'ım çok şükür ölen olmadı' dedim.. Bir kıvılcım beni kül etti ama kor da olacağım. Nerden başlayacağımı bilmiyorum. Evim kira. Siraç'ın aylık masrafı 6500 TL. Bunlar hiç konuşulacak şeyler değil ama çok yorgunum. Hep belli isimler, standart yüzler. Biri de bizi arasın. Benim hiç iki yüzüm olmadı hep bir yüzüm oldu.

Kaynak: Hürriyet

MAGAZİN HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;