Muhteşem Yüzyıl Kösem hava durumunu geçemedi

28.11.2016 - 11:40

Nurgül Yeşilçay'ın başrolünü oynadığı Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. bölümünde ATV Hava Durumu Bülteni'nin bile gerisinde kaldı.

Sezona büyük umutlarla başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem: Bağdat Fatihi 4. Murad dizisi ikinci haftasında da beklenen reytingi alamadı.

BAŞROLDE YEŞİLÇAY VAR

Milliyet'ten Ümit Buget'in haberine göre, Nurgül Yeşilçay'ın başrolünde oynadığı Kösem, cuma gecesi yayınlanan 2. bölümüyle AB'de geçen haftaya göre belirgin bir sıçrama yaşamış ve 13. Sıraya yerleşmişti.

Fakat 'Total' izleyicide durum neredeyse geçen haftanın aynısı. Dizi birçok yapımın, yarışmanın, izdivaç programının gerisinde kalarak ancak 24. olabildi.

HAVA DURUMUNUN BİLE GERİSİNDE

Kösem'in gerisinde kaldığı programlar arasında en ilgi çekeni ise ATV Hava Durumu.

İzleyicinin havadaki değişikliği dizideki gelişmelerden daha çok merak ettiği görülüyor. İki haftalık tabloda görünen o ki dizinin havasını bulabilmesi için haftaya önce hava durumunu geçmesi gerekiyor.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.