İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon yayın tarihi

İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon yayın tarihi
16.9.2017 - 00:10

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin merakla beklenen yayın tarihi belli oldu. Peki Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı...

Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yaz aylarının başlamasıyla sezon finali yapmıştı. Bu durum "Diriliş Ertuğrul dizisinin 4. sezonu ne zaman başlayacak?" sorularını akıllara getirdi.

Mayıs-Haziran aylarında sezon finali yapan birçok dizi yeni sezon bölümlerini ardı ardına yayınlamaya başlarken Diriliş Ertuğrul'un yayınlanmaması üzerine dizi takipçileri, "Acaba Diriliş Ertuğrul yayından kaldırıldı mı?" şüphesine düşürdü. Merakla beklenen yeni bölümün yeni tarihi belli oldu.

Her bölümü farklı bir aksiyona sahne olan TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul sezon finaline girdi. Son bölümün yayınlanması ile birlikte Diriliş Ertuğrul 92.bölüm fragmanı günün en çok arananları listesine girdi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 4.SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Sezon finali nefes kesen sahneleri imza atan Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz sezon yayına 26 Ekim 2016 tarihinde başlamıştı. TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul 4.sezonun da 25 Ekim 2017 tarihi itibariyle seyirciyle buluşması bekleniyor.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Diriliş Ertuğrul'un 92.bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı büyük merak konusu olmaya devam ediyor. Fragman büyük ihtimalle dizinin yeni bölümü ekranlara gelmeden 1 hafta önce yayınlanacak.

.

 

.

 

MEDYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;