Cardozo'nun menajerinden şok sözler

14.6.2013 - 21:48

Fenerbahçe'nin 1 numaralı hedefi Oscar Cardozo'nun menajeri Pedro Aldave, Portekiz'de Antena 1'e konuştu. Aldave, "Şu anki şartlar itibariyle Cardozo'nun Benfica'da kalma ihtimali daha yüksek" dedi

Oscar Cardozo konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe’nin peşinde olduğu Paraguaylı golcü konusunda kulübü Benfica hiçbir kulüpten teklif almadıklarını açıklamıştı. Bu açıklamanın hemen sonrasında da ünlü forvetin menajeri Pedro Aldave, Portekiz medyasına konuştu. Antena 1′e konuşan Aldave, “Cardozo için İngiltere, Katar ve Türkiye’den teklifler aldık. Ama bunların içinde en önemlisi Fenerbahçe’nin yaptığı teklifti. Çok büyük bir kulüp ve bize ilgi gösterdiler. Bu görüşmelerden Benfica Başkanı Vieira’nın da haberi var. Sezon sonu Oscar için hayal kırıklığıyla geçti. Ancak şu anda tatilde ve kendisini toparlamaya çalışıyor. Hocası Jorge Jesus ile görüşüp ona saygı gösterecek. Büyük ihtimalle Benfica’da kalacak. Şu anki şartlar itibariyle kulüpten ayrılmasına göre kalması daha büyük olasılık taşıyor. Ama bunu oturup konuşacağız. Fenerbahçe de hala bir ihtimal. Ancak Cardozo’yu satıp satmayacağına kulüp karar verecek. Türk medyası Fenerbahçe ile her konuda anlaştığımıza dair haberler yayıyor ama bunlar kesinlikle doğru değil” ifadesini kullandı.
 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.