Spor
  • 29.8.2023 16:51

Ahmet Nur Çebi : Tadiç ve Zaha transferlerini inceleyin

Ahmet Nur Çebi'den, Tadic ve Zaha'nın transferi için TFF'ye flaş çağrı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray'ın Zaha, Fenerbahçe'nin Tadic transferleri hakkında TFF'ye çağrıda bulundu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray'ın Zaha, Fenerbahçe'nin Tadic transferleri hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

TFF iyi niyetliyse Zaha transferini inceler?

"TFF iyi niyetliyse, dürüstse ve şeffafsa, evrakları incelediğinde Ali Koç'un (Zaha) 'Ben 10 milyon dolar verdim, bu adam buraya 3 milyon dolara imza atmış' dediğini kale almayacak mı?"

"Temmuz ağustos ayında yapılan transferlerle şampiyon olunsaydı, hadi yarışalım. Koyduğumuz alt ve üst limitler var. Biz bu şekilde başarılı olacağız, kupalarla kaldıracağız.

"Dusan Tadic, Fenerbahçe'ye 4 ml € imza attı. Siz kaç para verdiniz de olmadı?"

"Dusan Tadic'e biz o parayı verdik ama gelmedi. Demek sarı-lacivertli renklere aşık. Birileri birine laf ederken, kendine de bakacak. Verdiğimizin 2.5 katını talep etti. Hocayla konuştum, 'Takım içi huzuru bozmayalım' dedi. Adam yılların hocası."

"TFF inceleyecek, ben tek başıma savaşamam"

"TFF inceleyecek, birisine 10 isterken san nasıl 1'e geldi? Sarı saçlarına, kırmızı yanaklarına mı geldi? Buna TFF bakacak. Ama ben tek başıma savaşamam. Savaşacaksak, yanıma gelin."

Güncellenme Tarihi : 29.8.2023 16:56

İLGİLİ HABERLER