Spor
  • 24.7.2021 10:07

Alex Teixeira Beşiktaş için karar aşamasında!

Beşiktaş, Sharjah Kulübü ile görüşmek için Dubai'ye giden Alex Teixeira'ya teklifini yineledi ve bekleyişe geçti. “Aldığım farklı teklifleri değerlendirmek üzere, menajerimle buluşmak için Dubai’ye geldim. Ve bu karar benim veya menajerim Mendoza tarafından kamuoyuna iletilecek” diyen Sambacı’nın tercihine göre Kartal rotasını çizecek.

 Beşiktaş, takıma katılmasına ve takımın yeni 10 numarası olmasına kesin gözle bakılırken rotasını Birleşik Arap Emirlikleri’ne çeviren Alex Teixera’nın peşini bırakmıyor. Eşinin İnstagram’dan yapıp kısa sürede kaldırdığı paylaşımda Dubai’ye gideceği ortaya çıkan Sambacı hakkındaki spekülasyonlara yine sosyal medyadan yanıt verdi. Teixeira, İnstagram’dan Portekizce ve İngilizce olarak paylaştığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:


"YAKINDA BELLİ OLACAK"

“Geleceğimle ilgili oluşan son spekülasyonlar nedeniyle, ailemle birlikte tatilde olduğumu açıklamak istiyorum. Yakın zamanda açıklanacak kararımı ailemle birlikte verebilmek adına; aldığım farklı teklifleri değerlendirmek üzere, menajerimle buluşmak için Dubai’ye geldim. Ve bu karar benim veya menajerim Junior Mendoza tarafından kamuoyuna iletilecek.”

BAE EKİBİ SHARJAH 2 KATI PARA ÖNERDİ

BEA ekibi Sharjah, Beşiktaş’ın yıllık 2.5 milyon Euro’dan 2 senelik sözleşme teklif ettiği Sambacı’ya 2 yıl için 10 milyon Euro önermişti. Ancak BAE temsilcisinin orta sahada ve hücum hattında her yerde oynayabilen Alex Teixeira’yı forvet olarak takıma kazandırmak istediği teknik ekibin ise orijinal bir golcü istediği iddia edildi.

KOCADAĞ 2 GÜN SÜRE VERDİ

Siyah beyazlı takımın futbol şube sorumlusu Emre Kocadağ, bir görüşme yaptığı Teixeira’ya 2.5 milyon Euro’luk teklifi yinelerken kulübün menfaatleri nedeniyle imza parası vermelerinin mümkün olmadığını ilettiği ve 2 gün içinde kararını iletmesini istediği öğrenildi.

 

İLGİLİ HABERLER