Yaşam
  • 11.10.2021 01:27

Altın Portakal'a damga vuran kriz!..

Bu yıl 58'incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nda 'En İyi Kadın' ödülünü alan Nihal Yalçın ile ödül vermek için sahneye çıkan Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog, sosyal medyada gündem oldu. Yalçın, ödül töreni sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Nihal Yalçın: Lütfen Tamer Karadağlının önüme geçmesine izin vermeyin

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla bu yıl 58'incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin kapanış ve ödül töreni, 10 bin kişilik Antalya Spor Salonu'nda düzenlendi.

Nihal Yalçın: Lütfen Tamer Karadağlının önüme geçmesine izin vermeyin

Sunuculuğunu Şevval Sam ve Yekta Kopan'ın yaptığı gecede; En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nün sahibi "Kafes" filmindeki rolüyle Tarhan Karagöz, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi ise "Zuhal" filmindeki rolüyle Nihal Yalçın oldu.

KARADAĞLININ TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

KARADAĞLI'NIN TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

Nihal Yalçın'ın 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü aldığı sırada ilginç anlar yaşandı. Oyuncu, ödülünü almadan hemen önce konuşmasını yaparken 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki "Haluk" karakteriyle tanınan Tamer Karadağlı'nın tavırları dikkat çekti.

Nihal Yalçın: Lütfen Tamer Karadağlının önüme geçmesine izin vermeyin

'ARTIK SUS' MU DEMEK İSTEDİNİZ?

Tamer Karadağlı'nın Yalçın'ın konuşması sırasında sık sık saatine bakması dikkat çekti. Konuşmasının ekip arkadaşlarına teşekkür ettiği kısmında Karadağlı, ödülü Nihal Yalçın'a uzattı.

Nihal Yalçın: Lütfen Tamer Karadağlının önüme geçmesine izin vermeyin

Seyircilerin alkışladığı o anlarda Yalçın ise şaşkınlığını gizleyemeyerek "Kim verdi ödülü?" diye sordu. Daha sonrasında ise Karadağlı'ya dönerek "Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

Tamer Karadağlı ise meslektaşına "Ödülünüzle birlikte konuşun diye" yanıtını verdi. Usta oyuncunun bu hareketi sosyal medyada çok konuşuldu.

TWEET ATTI

TWEET ATTI

'Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından da paylaşım yapan Nihal Yalçın, "Lütfen Tamer' in önüme geçmesine izin vermeyin! Bu gece benim gecem!" dedi.

İLGİLİ HABERLER