Spor
  • 8.6.2024 12:28

Arda Güler'e tam 7 kulüpten teklif...

EURO 2024’te çok şeyler beklediğimiz Real Madrid’deki gururumuz Arda Güler, İtalyan Tuttosport Gazetesi’nin düzenlediği Golden Boy ödülü sıralamasında ilk 20 içerisinde yer almayı başardı.

Real Madrid’deki ilk sezonunda Şampiyonlar Ligi’ni kazanan ve bu onuru yaşayan ilk Türk milli futbolcu olan Arda Güler, İspanya La Liga ve İspanya Süper Kupa zaferleri de yaşamıştı. Son derece moralli ve kendinden emin bir şekilde A Milli Takımımız’ın EURO 2024 öncesi hazırlık kampına katılan Arda, İtalyan spor gazetesi Tuttosport’un her yıl düzenli olarak verdiği Golden Boy ödülünün adayları arasında yer aldı. 21 yaş altında yılın en iyi genç oyuncusuna verilen Golden Boy sıralamasında Arda, ilk 20 içerisinde yer aldı.

7 kulüp teklif yaptı

İspanyol basınında Arda Güler için birçok kulübün Real Madrid’in kapısını çaldığı ve oyuncuyu gelecek sezon için kiralık olarak kadroya katmak istediği iddia edilmişti. Alınan bilgiye göre Los Galacticos’a şu ana kadar 7 kulüp, Milli futbolcumuz için teklif yaptı. Ancak teknik direktör Carlo Ancelotti’nin de çok beğendiği Arda’yı Real’in, başka bir takıma yollamak gibi bir düşüncesinin olmadığı öğrenildi.

Güncellenme Tarihi : 8.6.2024 12:29

İLGİLİ HABERLER