Gündem
  • 27.11.2019 22:02

ATO Gezicilerle Erdoğan’ı buluşturmayı planlıyor!

ATO Gezicilerle Erdoğan’ı buluşturmayı planlıyor! Açılışa Erdoğan da davet edildi

Gezici, İslam ve hükümet karşıtı isimleri 'Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları' etkinliğinde 'marka' olarak konuşturacak ATO yönetimi, 28 Kasım'da gerçekleştireceği açılışa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da davet etti. Erdoğan'ın etkinliğe katılacak isimlerden haberinin olup olmadığı bilinmiyorken, davete katılıp katılmayacağı da henüz belirsizliğini koruyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a açılışını yaptığı 'Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’nin kapanışında içkili resepsiyon düzenleyen Ankara Ticaret Odası (ATO) yönetimi, hafta sonu düzenleyeceği 'Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları' etkinliği ile yeni bir skandala imza atmaya hazırlanıyor. Gezici, hükümet ve İslam karşıtı isimlerin marka olarak Ankara'ya sunulacağı etkinliğe davet edilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışa katılıp katılmayacağı ise merak ediliyor.

İslam düşmanı Saymaz!

ATO tarafından 'marka' olarak seçilen Hürriyet Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz, etkinlikte 'Basın'da Ahlak' başlığını anlatacak isim olacak.

Saymaz, yazdığı son kitabı ile cemaatler üzerinden İslam'ı hedef almış ve kamuoyundan tepki çekmişti. Barış Pınarı Harekatı'nda bir askerimizin 'Yolculuk nereye?' sorusuna verdiği, "İslamiyet güneşinin doğduğu her yere" cevabından da rahatsız olan İsmail Saymaz, Twitter'dan bir paylaşımda bulunarak, bu cevabın Türkiye'yi sıkıntıya sokacağını öne sürmüştü. Hemen her açıklamasında İslam'dan duyduğu rahatsızlığı dile getiren Saymaz bununla da yetinmeyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın adını kullanarak Ensar Vakfı'na şu iftirayı atmıştı:

"Ensar Vakfı Rize'de Emine Erdoğan adına kız yurdu açmış. Yurdun dış yüzeyinde yangın merdiveni yok. Oysa öğrenci ve barınma yönetmeliklerinde yangın merdiveni şartı var. Milli Eğitim ve Rize Belediyesi, binaya bakmadan mı ruhsat verdi? Yangın çıkarsa hesabını kim verecek."

Hürriyet'in sapık yazarı Arman!

Hürriyet'in sapık yazarı Ayşe Arman da Ankaralılara marka olarak sunulan isimler arasında.

Gazetenin sözde kadın savunucularından Arman, geçtiğimiz günlerde kaleme aldığı köşe yazısı ile AK Parti iktidarına 'tecavüzcü'leri koruyorlar iftirasını atmıştı. Yazısında genç evlilik mağduru 16 bin kadının, 'Onlar bizim tecavüzcümüz değil, resmi nikahlı eşimiz.' feryatlarını duymazdan gelen Arman, 2. Yargı Paketi'nde yapılması beklenen düzenlemeyi hedef aldı. Hürriyet Gazetesi'nin el değiştirmesi ile koltuğundan olan Aydın Doğan'ın sapık yazarı, Ankaralılara bir 'marka' olarak konuşma yapacak.

Gezicilerin elçisi Akın!

Gezicilerin pazarlık ekibinin başı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gönderdiği Sunay Akın da ATO'nun etkinliğinde konuşma yapacak kişiler arasında.

Ergenlere yönelik edebi tavırla, durmadan Mustafa Kemal hakkında hikayeler anlatıp köşeyi dönen Sunay Akın da konuşmacılar arasında olacak. ATO yönetimi tarafından 'marka' olarak seçilen Akın, Gezici teröristler tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a pazarlık ekibinin başı olarak gönderilmişti.

Sosyal medyanın tele kızı Değirmencioğlu

Sosyal medya tele kızı Melis Ayça Değirmencioğlu da ATO'nun seçtiği 'marka' isimler arasında yer aldı.


 
Sosyal medya fenomeni Melis Ayça Değirmencioğlu da ATO yönetimi tarafından düzenlenecek etkinlik için 'marka' isim olarak seçildi. Değirmencioğlu, sosyal medya üzerinden kendisine 'selam' mesajı gönderen Beşiktaş'ın kalecisi Alman Loris Karius ile yaşadığı tartışma ile tanındı. 'Karius beni sosyal medyadan taciz etti.' ifadeleri ile gündeme gelen İnstagram fenomeni, takipçileri tarafından 'sosyal medya tele kızı' olarak adlandırılıyor.

 Taha Emre Özdemir  Yeniakit.com.tr

Güncellenme Tarihi : 27.11.2019 20:08

İLGİLİ HABERLER