Spor
  • 30.5.2015 11:56

Aziz Yıldırım'a Ali Koç darbesi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın önceki akşam geç saatlere kadar bir arada olduğu Ali Koç’tan yeni yönetime girmesini istediği öğrenildi.

İlk planda teklife olumlu yaklaşan Koç’un dün Yıldırım ile bir görüşme yaparak görev alamayacağını bildirdiği kaydedildi. Koç’un işleri dolayısıyla böyle bir karar aldığı, ancak Aziz Yıldırım sonrası Fenerbahçe başkanlığına kesinlikle adaylığını koyacağı belirtildi. Koç’un bugün başlayacak genel kurulda Aziz Yıldırım’a destek verdiğini resmen açıklayacağı da ifade edildi.

Özaydınlı dönüyor
Hafta içinde düzenlediği basın toplantısında mahkemenin şike davası ile ilgili vereceği karardan sonra Fenerbahçe ile bağlarını koparacağını kaydeden Yıldırım, koltuğunu inandığı ve güvendiği bir isme emanet etmek istediğinin de altını çizmişti. Sarı-lacivertli camianın başkanlık koltuğunda görmeyi çok arzuladığı Koç’un, Yıldırım’a Siz bırakmaya karar verdiğiniz zaman aday olacağım. Bunun sözünü verebilirim” dediği öğrenildi.

Bu arada liste çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Yıldırım’ın yeni yönetimine, Ozan Balaban, Cemal Coşkuntürk, Ahmet Özokur, Önder Fırat ve Murat Özaydınlı’yı aldığı belirtildi. Fenerbahçe Başkanı’nın bu konudaki çalışmalarını dün gece geç saatlere kadar sürdürdüğü, birkaç yeni ismi daha listesine koyacağı kaydedildi.

Fanatik

Güncellenme Tarihi : 18.3.2016 20:09

İLGİLİ HABERLER