Gündem
  • 30.3.2020 21:36

Bahçeli bakın kaç maaşını bağışladı

MHP Genel Başkanı Bahçeli twitter hesabından paylaşımda bulundu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 maaşını bağışlayarak başlattığı koronavirüsle mücadeleye ilişkin yardım kampanyasına destek yağıyor.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından #BizBizeYeterizTürkiyem sloganı ile başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na MHP Gnel Başkanı Devlet Bahçeli 5 maaşını bağışlayarak destek verdi.

Bahçeli, "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 maaşımla katılıyorum."  ifadesini kullandı.

MHP lideri, sosyal medya hesabından yaptığı bağışa ilişkin açıklamada şunları söyledi:

 "İçinden geçtiğimiz zor günleri dayanışma duygularını teşvik ederek, yardımlaşma hissiyatını harekete geçirerek aşacağımıza yürekten inanıyorum. Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz.

Bugün akşam Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını dikkatle takip ettim. “BİZ BİZE YETERİZ” diyerek başlattığı “MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI” hakikaten takdir ve tebrike layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız."

Güncellenme Tarihi : 30.3.2020 23:21

İLGİLİ HABERLER