Gündem
  • 9.4.2017 00:04

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na cevap veremeyeceği zor sorular

Kılıçdaroğlu'na beklenmeyen sorular

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Antalya mitinginde CHP liderinin kontrollü darbe ifadelerine tepki göstererek "FETÖ Atatürk'ün partisine nasıl ulaştı? CHP Lideri elimde belge var diyor, o zaman niye açıklamıyorsun, hangi fırsatı kolluyorsun?" sorularını yöneltti. Bahçeli, Türkiye için referandumda evet çıkmasının önemine vurgu yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Antalya mitinginde konuşuyor. Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

Türkiye'nin büyümesine var mısınız? Milli yeminleri tutacak mısınız? Sizler evet dedikçe zalimlerin uykusu kaçıyor. Sizler evet dedikçe Türk milletine kefen biçenlerin gözleri kararıyor. Bunların gücü Antalya'ya yetmez. 16 Nisan geldiğinde devlet için evet mi? Evet dost kapısıdır adam olana açılır. Bu ülke için yeminimiz vardır vazgeçilmez. Karakter zafiyeti taşıyanların bu işle kafası yatmaz. Yemin omurgalı duruştur. Yemin Türk tarihinin sesidir.

Kimin fiyatı bir dolar ediyorsa...

Sınırlarımızın hemen dibinde kürsel ve bölgesel şiddet sahnededir. Terör örgütleri efendilerinin emirlerini yerine getirmek için kan dökmektedir. Suriye'de çocuklar masum canlar kimyasal bombalarla can vermektedir. Küresel vicdan havaya uçmuştur. Barzani çetesi provokasyonlarını ahlaksızca sürdürmektedir. Herkes bilsin ki Irak Türkmenleri bir ve beraberdir.

Kimin fiyatı bir dolar ediyorsa kimler Türkiye'ye kast etmişse yedikleri içtikleri burunlarından fitil fitil getirilmelidir. Eğer istenen idam ise biz varız.

Kılıçdaroğlu'na zor sorular

Kılıçdaroğlu 15 Temmuz'dan hiç bahsetmemektedir. Bahsetse de kontrollü darbe demektedir. 15 Temmuz'a kontrollü demek, kontrolsüz çarpıtmadır. FETÖ Atatürk'ün partisine nasıl ulaştı? CHP Lideri elimde belge var diyor, o zaman niye açıklamıyorsun, hangi fırsatı kolluyorsun? Kontrollü demek, kontrolsüz hezeyandır.

İLGİLİ HABERLER