Yaşam
  • 27.1.2023 16:40

Budist koca ayinle karısını aldattı!

C.E., isimli adam önce Budizm ve Taoizm temelli kişisel gelişim dersleri aldı. Sonra da inziva gezilerine katıldı. Karısını başka bir kadınla aldattı. Bunu öğrenen mağdur eş ise soluğu mahkemede aldı. Detaylar ağızları açık bıraktı...Budist koca inziva gezilerinde karısı aldattı. Ayin yaparak öteki kadınla birlikte olduğu ortaya çıktı. İlginç boşanma davasının detayları ağızları açık bıraktı.Hürriyet'in haberine göre; P.E. ile ünlü bir markanın Türkiye satış direktörü olan C.E. 19 yıl hayatlarını birleştirdi.

KARISINI İNZİVA GEZİLERİNDE ALDATTI
Çiftin bu evliliklerinden iki çocuğu oldu. P.E.'nin iddialarına göre, evlilik birliği kocası C.E.'nin sadakatsizliği, alkol bağımlılığı, öfke kontrolü olmaması, eşine ve çocuklarına şiddet uygulaması nedeniyle sarsılmaya başladı.P.E.'nin iddialarına göre, C.E. bir kişisel gelişim uzmanına çok yüksek miktarda para ödeyerek Budizm ve Taoizm temelli kişisel gelişim dersleri aldı.

C.E., eğitim grubu ile birlikte 'inziva' adı verilen birçok etkinliğe katılarak Çin ve Hindistan gibi ülkelere gitti.C.E., eğitim grubu ile birlikte 'inziva' adı verilen birçok etkinliğe katılarak Çin ve Hindistan gibi ülkelere gitti.Havada eliyle 'kaligrafi (yazı sanatı) şifası' yapmaya başlayan C.E., aldığı yeni eğitimlerin içerisinde kaybolup sesler çıkartarak sık sık bağırdı.

Kendisine verilen kişisel ilaçlar C.E.'nin böbrek sorunu yaşamasına neden oldu.

Doktor, bu ilaçların küflü olduğunu ve kesinlikle içmemesi gerektiğini C.E.'ye söyledi.Ancak C.E., kullanmaya devam etti.

İHANETİ İTİRAF ETTİ
Eşinin 'inziva' adlı gezilere bir kadınla birlikte gittiğini itiraf etmesi üzerine büyük bir yıkım yaşayan P.E.'nin dilekçesinde, "P.E.'nin evliliğini sürdürmesi mümkün değildir" denildi.

Güncellenme Tarihi : 27.1.2023 16:43

İLGİLİ HABERLER