Yaşam
  • 21.11.2016 00:30

Bülent Ersoy: Doğura bilseydim, kız çocuğum olsun isterdim

Konser için Edirne'de bulunan Bülent Ersoy, hayranları arasındaki bir kız çocuğunu severken "Eğer becerebilseydim, doğura bilseydim, kız çocuğum olsun isterdim'' dedi.

Edirne'ye gelen ses sanatçısı Bülent Ersoy, meşhur Edirne tava ciğerini tatmadan kentten ayrılmadı.Konser programı için Edirne'ye gelen "Diva" olarak da anılan Bülent Ersoy, kenti gezme fırsatı da yakaladı.

Daha önce juri olarak bulunduğu bir yarışmada canlı yayında ikram edilen ciğeri tadan ve zaman zaman da kente ciğer tatmak için gelen Ersoy, Edirne'den ayrılmadan tava ciğer yemek istedi.

Ekibiyle geldiği restoranda vatandaşların ilgisiyle karşılanan Bülent Ersoy, dünyanın pek çok mutfağını bildiğini ancak Edirne tava ciğerinin tadının bir başka olduğunu söyledi.

Kendine has pişirme sırları olduğunu bildiğini ifade eden Ersoy, "Muhteşem bir şey ama onun muhakkak ki özel sırları vardır. Ben hiç sormam, tabi sorsam ne olacak ki. O kadar beceriksizim ki sahnenin dışında hiçbir işe yaramayan bir insanım. Kaldır kenara vur'' diye konuştu.

Yanına gelen bir çocukla yakından ilgilenen Ersoy, ''Eğer becerebilseydim, doğura bilseydim, kız çocuğum olsun isterdim'' dedi.

Konuşmanın ardından Ersoy ve beraberindekiler kentin meşhur tava ciğerinden yedi.

İLGİLİ HABERLER