Spor
  • 31.5.2007 16:53

CANAYDIN'I DA YÖNETİMİ DE TAKMAYAN POLAT, 73'LÜK FELDKAMP'IN YARDIMCISIYLA DA ANLAŞTI

GALATASARAY’da teknik direktör tartışmalarına bir halka daha eklendi. Asbaşkan Adnan Polat, yönetici arkadaşlarının büyük çoğunluğunun muhalifine rağmen göreve getirmeyi düşündüğü Karl Heinz Feldkamp’ın yardımcısını da belirledi ve Hikmet Karaman ile kesin anlaşma sağladı.
      Galatasaray’da futbolun tek patronu olan Adnan Polat, Feldkamp’ta ne kadar kararlı olduğunu Alman teknik adamın yardımcılığına Hikmet Karaman’ı getirerek ortaya koydu. Almanya’ya giden Adnan Polat, Hikmet Karaman ile anlaşmasını Feldkamp’a iletecek ve iki teknik adam arasındaki yetki ve görev dağılımının sınırlarını çizerek, gelecek sezon Galatasaray’ı bu iki teknik adama teslim edecek. Feldkamp ile Hikmet Karaman’ın daha önce görüştükleri ve Feldkamp’ın Karaman’ın önerileri doğrultusunda Galatasaray adına futbolcu izlediği de öğrenildi.
      Bu arada Adnan Polat’ın Hikmet Karaman ile anlaşması sarı kırmızılı yönetimdeki teknik direktör tartışmalarını daha da kızıştıracağa benziyor. Galatasaray Yönetimi’nin büyük çoğunluğu hatta Adnan Polat’a yakın isimlerin bile Feldkamp’a karşı oldukları bilinirken, aynı yöneticilerin Hikmet Karaman ismine de soğuk baktıkları biliniyor. Galatasaray Yönetimi bugün yapacağı toplantıda teknik direktör konusunu masaya bir kez daha yatırırken, Almanya’da bulunan Adnan Polat’ın bu toplantıya katılıp, katılmayacağı belli değil. Polat’ın katılmaması halinde teknik direktör konusundaki kararın kesin olarak ne zaman verileceği merak konusu.

 

İLGİLİ HABERLER