Gündem
  • 28.3.2023 12:11

CHP'den aday olan Ermeni İlahiyatçı Fatma Yavuz : Hakan Şükür'e selam verdiğim için Allah belamı versin

FETÖ’cü Hakan Şükür’e ‘az kaldı’ diyen CHP aday adayı: Beğenmiyorsan oy vermezsin

Dün FETÖ'cü Hakan Şükür'le Twitter'da yaşadığı diyalogla gündeme gelen CHP milletvekili aday adayı Fatma Yavuz, "Allah benim belamı versin." diyerek 'beğenmeyenlerin' kendisine oy vermeyebileceğini açıkladı.

CHP milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan Fatma Yavuz, dün FETÖ’cü Hakan Şükür’le Twitter’daki diyaloğu sebebiyle gündem olmuştu. Bu sefer de aynı uygulamadaki bir sesli yayınında Şükür’le olan diyaloğu hakkında konuşan Yavuz, küplere bindi.

Twitter üzerinden konuşan CHP aday adayı Yavuz, şu sözleri söyledi:

Suçu sabit olmasa da kamuoyunda terörist diye meşhur olan Hakan Şükür kişisine selam, teşekkür ettiğim için Allah benim belamı versin. Ben, azılı bir suçlu gibi böyle, bu kadar şey oldum… Kötü bir şey yaptım… Ne yaptım sanki? Sanki adam öldürdüm ya. Bu nedameti getirmiyorum. Getirmiyorum, sizi de, bu insanları böyle bu kadar kolay terörist damgasıyla damgalayanları da kınıyorum. Adaylığımı geri falan çekmiyorum. Siz kimsiniz bana adaylığını çek diyorsunuz ya. Ne cüretle diyorsunuz? Beğenmiyorsan oy vermezsin arkadaşım. Demokrasiye tahammül edeceksiniz.

FATMA YAVUZ. Türk Ermenisi. İstanbul Dostları. Üsküdar İmam-Hatip. Marmara İlahiyat. Diyanet'ten 2019'da, İBB'den 2022'de ihraç edilmiş.

CHP’den mv aday adayı olan LGBT'ci Ermeni İlahiyatçı Fatma Yavuz’dan FETÖ firarisi Hakan Şükür’e: "Az kaldı, ekmeğimize kan doğrayanlara inat, aşuremizi kaynatacağız, tadından yenmeyecek" Bu seçim; sırtını PKK'ya, FETO'ya dayayanlarla buna karşı çıkanların arasında olacak.

Güncellenme Tarihi : 28.3.2023 12:22

İLGİLİ HABERLER