Spor
  • 3.10.2022 22:01

Erman Toroğlu Cüneyt Çakır’ın yeni görevini ve aylık kazancını açıkladı!

Eski hakem ve usta yorumcu Erman Toroğlu, A Spor ekranlarında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Sezon başında aktif hakemlik kariyerini sonlandırdığı açıklayan Cüneyt Çakır'ın yeni görevi merak edilirken, Erman Toroğlu'nun açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. A Spor canlı yayınında Cüneyt Çakır'ın yeni görevini açıklayan Toroğlu, çok konuşulacak ifadeler kullandı. 

Türkiye'de uzun yıllar görev yapan, Dünya Kupası ve Avrupa kupalarında da yer alan Cüneyt Çakır'ın görevi bıraktıktan sonraki mesleği merak ediliyordu.

Kariyerinin son yıllarında sert eleştiriler alan eski hakem, görevi bırakarak TFF içerisindeki yeni görevlerini beklemeye başladı.TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Cüneyt Çakır'ın yurt dışından teklifler almasına rağmen Türk hakemliğine hizmet etmek istediğini açıklamıştı.

ERMAN TOROĞLU AÇIKLADI!

A Spor canlı yayınında konuşan usta yorumcu Erman Toroğlu, Cüneyt Çakır'ın yeni maaşını ve aylık kazancını açıkladı.A Spor ekranlarında konuşan Toroğlu, TFF'ye sitem ederken şu ifadeleri kullandı:"Cüneyt Çakır ile hakem eğitmenliği için aylık 100.000 TL karşılığında yeni sözleşme yapıldı. Her hafta maça gidecek.""Onun için de 10.000 TL verilecek. Versinler. Peki bunu niye açıklamıyorsunuz? Niye gizli kapaklı yapıyorsunuz?"

 

İLGİLİ HABERLER