Spor
  • 26.2.2022 19:07

Esir Rus askeri böyle titredi

Kılık değiştirerek sızma girişiminde bulunmuşlardı! Rus askerleri böyle esir alındı!

Ukrayna'da kılık değiştirerek Ukrayna'nın askeri araçlarını çalan ve sızma girişiminde bulunan Rus özel kuvvetler askerlerinin etkisiz hale getirilme anı kamerada.

Rus ordusu başkent Kiev'i ele geçirmek için kara ve hava saldırılarına devam ederken Ukraynalı askerler karşı koymaya çalışıyor.

UKRAYNALI SİVİLLER RUSLARLA ÇATIŞMAYA BAŞLADI

Ukrayna ordusunun direnişinin ardından son olarak Ukraynalı siviller de devreye girdi. Rus işgaline karşı direniş başlatan Ukraynalı siviller, Rus askerleriyle savaşmaya başladı. Siviller, Sumi kentinde Rus askeri aracını ateş altına aldılar.

RUS GÜÇLERİNİ ESİR ALDILAR

Bir süre sonra ise Rus güçleri teslim oldu. Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde teslim olan Rus güçlerinin Ukraynalı siviller tarafından rehin alındığı görüldü.

SOKAK SAVAŞLARI BAŞLADI

Öte yandan Ukrayna vatandaşları tarafından paylaşılan bir diğer görüntüde, Ukrayna ve Rus ordusunun karşılıklı olarak sokaklarda savaştığı görüldü.

Paylaşılan görüntülerden birinde Rus askeri aracının, Ukrayna askerinin çapraz ateşine maruz kaldığı ve aracı kullanan askerin çaresizliği gözler önüne serildi.

Güncellenme Tarihi : 26.2.2022 21:24

İLGİLİ HABERLER