Spor
  • 28.6.2024 10:29

Galatasaray transferde gaza bastı... İki yıldız

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'dan yeni hamleler geldi. Sarı-Kırmızılılar, listesindeki iki yıldız için yeni tekliflerini kulüplerine sundu.

OĞUZ AYDIN'A SON TEKLİF

Devleri peşinde koşturan Alanyaspor’un 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Oğuz Aydın için devreye bizzat giren Dursun Özbek, son teklifini sundu. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile görüşen Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, 4.5 milyon Euro bonservis bedeline ek olarak çeşitli başarı bonusları içeren 500 bin Euro’luk bir önerine bulundu.

Özbek, bu teklifin üzerine kesinlikle çıkmayacaklarını ve cevap beklediklerini Çavuşoğlu’na iletti. Sarı-Kırmızılılar, genç oyuncu için Alanyaspor’dan gelecek cevabı bekleyecek. Son dönemde özellikle Beşiktaş da bu transfer için devrede ve Alanya cephesi bu iki talipten birini tercih edecek gibi görünüyor.

ASSIGNON İLE YENİ GÖRÜŞME

Boey satıldıktan sonra devre arasında da Galatasaray’ın kadrosuna katmayı çok istediği sağ bek Lorenz Assignon, o dönem Burnley’ye kiralık olarak giderken, İngiltere’de tutunamadı. Elinde alternatif oyuncular olmasını hedefleyen Galatasaray ise bir süredir rafta tutulan Assignon transferi için tekrar devreye girdi. Sarı-Kırmızılılar hem genç oyuncunun menajeriyle hem de kulübü Rennes’le bir görüşme yaptı. 

Galatasaray’dan talep edilen bonservis bedeli 11 milyon Euro. Cim Bom ise 24 yaşındaki oyuncunun bonservisi için maksimum 7 milyon Euro’ya çıkılacağını Fransızlara iletti. Genç oyuncu Galatasaray’a çok sıcak bakıyor, kararı ise Rennes verecek.

Güncellenme Tarihi : 28.6.2024 10:32

İLGİLİ HABERLER