Spor
  • 30.5.2016 12:19

Galatasaray'dan çok sert tükürük açıklaması

Galatasaray'dan çok sert açıklama!

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe'nin Abdi İpekçi'de Obradovic'in yüzüne tükürüldüğü iddiası üzerine sert bir açıklama yayınladı. Sarı-Kırmızılılar yaptıkları açıklamada, Ergin Ataman'ın Ülker Arena'dan polis şapkası ve polis kordonu altında çıktığını hatırlatarak oldukça sert ifadelere yer verdiler.

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe'nin Abdi İpekçi'de Obradovic'in yüzüne tükürüldüğü iddiası üzerine sert bir açıklama yayınladı.

İşte o açıklama:

"Çok değil yakın geçmişte Ergin Ataman’ın polis şapkasıyla ve polis kordonu altında, ceketinde tükürüklerle Ülker Arena’dan adeta kaçırılmak zorunda kaldığını unutanlar, şimdi de başantrenörlerinin yüzüne sıçrayan ayranın tükürük olduğunu iddia edecek kadar çirkinleşebildiler.

Üstelik devletin resmi haber ajansı AA’nın servise koyduğu fotoğraf altı bilgisinde yüze gelen maddenin ayran olduğunu açık açık yazmasına rağmen bunu yapabildiler.
 Daha maç sabahında Hürriyet Gazetesi’ne demeç vererek havayı geren kişi, rakibin As Başkanı Ozan Balaban...

Tribünlere açık açık küfrederek taraftarımızı provoke eden yine rakibin oyuncusu Ali Muhammed..

Maç içinde tribünlerle sözlü tartışmaya giren, hakem masasına fiziki müdahalede bulunan İdari Menajer Cenk Renda...

Maça ara verildiğinde koridorda hakemin üzerine yürüyen rakibin başantrenörü Željko Obradović, Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan ve As Başkan Ozan Balaban...

Üstelik rakibin başantrenörü maç sonu verdiği röportajda her nedense yüzüne tükürüldüğünü söylemiyor; bu kadar önemli bir olayı atlayabiliyor!

Rakip takımın resmi sitesinden yapılan açıklamada, olayın maça ara verildiği sırada yaşandığı iddia ediliyor.

Güncellenme Tarihi : 30.5.2016 12:24

İLGİLİ HABERLER