Dünya
  • 17.4.2021 00:08

Harry Potter'ın yıldızı McCrory hayatını kaybetti!

Peaky Blinders dizisi ve fantastik Harry Potter film serisiyle tanınan Helen McCrory, 52 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kocası Lewis acı haberi Twitter'dan duyurdu.

Son dakika haberi: Harry Potter'ın yıldızı McCrory hayatını kaybetti!

Harry Potter filmlerinde ve Peaky Blinders dizisinde rol alan İngiliz oyuncu Helen McCrory, kocası Damian Lewis Cuma günü Twitter'da yaptığı açıklamada, kansere yenik düşerek 52 yaşında hayatını kaybetti.

Peaky Blinders'ın Pollys'i Helen McCrory Hayatını Kaybetti

Kocası Damian Lewis, Twitter'dan yaptığı açıklamada "Kanserle kahramanca bir savaştan sonra, adı Helen McCrory olan bu güzel ve güçlü kadının, arkadaşları ve ailelerinden gelen bir sevgi dalgasıyla çevrili olarak evinde huzur içinde öldüğünü duyurmaktan üzüntü duyuyorum" dedi.

Helen McCrory: Peaky Blinders star dies after 'heroic battle with cancer',  husband Damian Lewis confirms | Ents & Arts News | Sky News

Lewis şöyle devam etti: "Yaşadığı gibi öldü. Korkusuzca. Tanrı biliyor ki, onu çok sevdik ve ona sahip olduğumuz için ne kadar şanslı olduğumuzun farkındayız. Çok güçlü bir şekilde parladı. Şimdi gökyüzüne git, Little One, ve teşekkür ederim."

Harry Potter': Stars Share Best and Worst Things From the Set

İLGİLİ HABERLER