Spor
  • 30.11.2019 13:53

Hikmet Karaman'ın Larkin'e ağzı açık kaldı!.. Bunu nereden buldunuz

Hikmet Karaman'dan Ergin Ataman ve Shane Larkin yorumu!

Futbol teknik direktörü Hikmet Karaman, 49 sayı atarak EuroLeague rekoru kıran Anadolu Efes'in yıldızı Shane Larkin hakkında konuştu.

Hikmet Karaman, yerinde takip ettiği Anadolu Efes - Bayern Münih maçı sonrasında Shane Larkin'in tarihi performansını yorumladı ve Ergin Ataman ile anlaştığı projeyi anlattı.

Anadolu Efes'in Bayern Münih'in 104-75 mağlup ettiği ve Shane Larkin'in 49 sayıyla EuroLeague rekoru kırdığı mücadeleyi salonda takip eden Hikmet Karaman, maç sonrasında beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Hikmet Karaman'ın yorumları şu şekilde;

Hoca 1 dakika kenarda tutup oyuna almak istemiş olabilir ama oyuncu psikolojisi de sayıları atıp rekorlar kırmak istiyor, oyunda kalmak istiyor. Bence Ergin Ataman orada müthiş bir koçluk yaptı.

O pozisyonda bile oyuncusunu dışarı alıp tekrar içeri sokup EuroLeague'in sayı kralı olmasını sağladı. Tarihte bir maçta en çok sayı atan oyuncu oldu. Böyle bir oyuncu yok.

Ergin hocayı tebrik etmek lazım, böyle bir oyuncuyu nasıl bulmuş, nasıl transfer etmiş. Keşke biz de futbolda böyle oyuncular bulsak.

Ergin Hocayı kutladık, 'Bu oyunla NBA şampiyonu oluruz' dedi. Mükemmel bir oyun var. Maça bakıyorum, diğer oyuncuların attığı baskete bakıyorum, bir Shane Larkin tek başına takım.

49 sayı var, bir ara takımdan fazla sayı atmıştı, saydım yani, bakıyorum kim ne kadar attı. Mükemmel.

Ankara’da gece yarısı sır cinayet
 

İLGİLİ HABERLER